Jak znaleźć dobrego fachowca.

Forum Parkiet.pl Fora Kupię/Poszukuję/Zlecę usługę Jak znaleźć dobrego fachowca.

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #68653
  Adek
  Członek

  Obecnie trudno znaleźć fachowca. Na tej stronie https://ogloszenia.taelo.pl/ jest ich wielu. Wystarczy oddać za darmo ogłoszenie i możemy cieszyć się wieloma ofertami w krótkim czasie. To wygodne rozwiązanie, bo strona oferuje wiele branż oraz możliwość oceny po wykonaniu zadania. Szybko i bezproblemowo.

  #79044
  liabadad884
  Członek

  ja bym poczytała w sieci co nieco na temat danych firm, wtedy zdecydowała albo popytaj znajomych :)

  #79045
  marek33
  Członek

  Najlepiej popytać znajomych. Pewnie mają kogoś godnego polecenia.

  #79046
  JeannieB
  Członek

  Na pewno tutaj https://adconnect.pl/budowa-i-wykonczenia-pod-klucz uda Wam się znaleźć odpowiedniego fachowca

  #79047
  Malwin
  Członek

  Z tym się całkowicie zgodzę, bo faktycznie trudno jest znaleźć dobrego fachowca. Już sam fakt, jak ciężko jest znaleźć firmę, która wykonuje dobre projekty domów. Ja z polecenia koleżanki trafiłam na pracownię MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl . Może o nich słyszeliście? Mają naprawdę świetne propozycje.

  #79048
  konradwalny
  Członek

  Ja polecam sprowadzić sobie ekipę z zagranicy ;) Ja robiłem tak przy budowie domu, dałem ogłoszenie wynająłem im mieszkania pracownicze łódźa i tak wyszło taniej niż lokalni „fachowcy” sobie liczyli. Polecam sprawdzić taka opcję ;p

  #79049
  ludwik334as
  Członek

  Na https://fixly.pl/ szukaliście? Ja już wiem, że sprawdzam sam opinie, nie słucham znajomych bo to że oni byli zadowoleni z usługi to dla mnie jeszcze za mało. Na tym portalu który polecam znajdziecie każdego fachowca, bez względu gdzie mieszkacie. Wyszukiwarka prosta w obsłudze i tak ja pisałem są opinie o konkretnych osobach, firmach. Jak najbardziej wiarygodne. Nie jeden namiar na specjalistów już miałem z tej strony i sam też opinie wystawiałem. Pozytywne zawsze.

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.