Jak urządzić salę konferencyjną?

Forum Parkiet.pl Fora Inspiracje, wystrój wnętrz, nowości Jak urządzić salę konferencyjną?

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #68749
  wozniatom
  Członek

  Chciałbym zainwestować w salę konferencyjną, którą mógłbym wynajmować na godziny. Czego nie powinno w niej zabraknąć? Na pewno systemu audiowizualnego, ale nim zajmie się firma https://instalacje.nautilus.net.pl/uslugi/serwis która posiada je w swojej ofercie. O czym powinienem jeszcze pamiętać? Jakie meble powinny znaleźć się w takiej sali poza stołami i krzesłami?

  #81653
  dfvbhyu
  Członek

  Może jakaś kserokopiarka? Takie rzeczy mogą się przydać czasami na spotkaniu potrzeba szybko coś skserować. Pewnie nie jest to niezbędny sprzęt, ale skoro sala ma być na wynajem to moim zdaniem takie urządzenie na pewno się przyda. Profesjonalne kopiarki z warszawy możesz kupić lub wynająć na https://www.biuro-styl.com.pl/

  #81654
  MariuszManka
  Członek

  Według mnie w przypadku sali konferencyjnej trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na odpowiednią ilość krzeseł (tak by każda z osób mogła wygodnie usiąść) i oczywiście stół, który powinien być w zasadzie całkiem spory. Co do krzeseł, to ja szukałbym na https://www.meble.pl/meble/krzesla/.

  #81655
  Adek
  Członek

  W tym https://mebel4u.pl/ sklepie internetowym znajdziesz duży wybór mebli i dodatków do biura i gabinetu więc tam na pewno też zamówisz coś do sali konferencyjnej. Jeśli o mnie chodzi to sklep ten poleciła mi znajoma, zamierzam do nich zamówić po remoncie meble do sypialni.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.