Handel fotowoltaiką

Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)
 • Autor
  Wpisy
 • #84079
  krasiak
  Uczestnik

  Czy ktoś z Was zna temat takiego działania na skalę kraju? Jak to ogarniacie? Jak w różnych częściach Polski zaoferować klientom coś solidnego? Sprawdzonych wykonawców mam wyłącznie w swojej okolicy.

  #84081
  peszka
  Uczestnik

  Ja działam na takich zasadach, że mam umowę z jedną firmą, która daje mi dostęp do wszystkich znanych wykonawców i wtedy mam partnerów w całej Polsce. Od kilku miesięcy realizujemy zlecenia na tej zasadzie i to się nam sprawdza. Największą korzyścią jest to, że mam opcję dopasowania oferty do klienta – nie proponuję każdemu tego samego.

  #84083
  krasiak
  Uczestnik

  Ale z jaką firmą? Na jakiej zasadzie? Proszę o konkrety. Mniej więcej o coś takiego mi chodzi, ale chcę wiedzieć więcej…

  #84086
  peszka
  Uczestnik

  Tutaj masz opisany cały model, tzn. na jakiej zasadzie to działa. Zobacz – https://ecopartner.co/partner2
  Opcje znalezienia sensownych wykonawców w każdej części Polski. Dużo znanych marek, zatem ogólnie wszystko jest do ogarnięcia na zasadach dobrych dla inwestora i wykonawcy.

  #84088
  krasiak
  Uczestnik

  Tam nie miał być jakiś link po zobacz? Ewentualnie napisz nazwę – o co dokładnie chodzi?

  #84092
  peszka
  Uczestnik

  No miał być, mowa o – ecopartner.co/partner
  Tam wszystko masz opisane. Przynamniej z opisu Twoich oczekiwań wynika, że ten model powinien ci się sprawdzić, ale obgadaj sytuację, ustal wszystko, to wtedy będziesz mieć jasność.

  #84093
  krasiak
  Uczestnik

  Ok, zapoznałem się. Rozumiem, o co chodzi. Oni mają umowy z wieloma firmami i jednocześnie zawierając je z nimi, mogę z tymi wszystkimi firmami współpracować/zlecać im. Wstępnie mi się wydaje, że właśnie o coś takiego mi chodziło. Umówiłem się na rozmowę, to wtedy dowiem się czegoś więcej i upewnię się, czy to jest temat dla mnie.

  #84095
  peszka
  Uczestnik

  Dokładnie tak. To wygodny model. Ogarnięcie współpracy nawet z kilkoma firmami wymaga poświęcenia mnóstwa czasu, a tutaj masz wszystko podane w jednej umowie. I to jest spoko motyw.

  #84098
  krasiak
  Uczestnik

  Jestem umówiony na spotkanie w czwartek. Jeśli w umowie nie będziesz czegoś zaskakującego, to podejmiemy współpracę.
  Wydaje mi się, że właśnie taki motyw jest mi potrzebny, w sensie taki model ogarniania zleceń, ale to się jeszcze przekonamy.

Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.