Drewniany taras

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 13 wpisów - 1 z 13 (wszystkich: 13)
 • Autor
  Wpisy
 • #68561
  Kazimiera
  Członek

  Jestem tego samego zdania. Drewnany taras to najlepsze rozwiązanie jakie m,ogło nas spotkac. Zakochałam siew tych realizacjach http://www.geisser.pl/tarasy-balkony/ , przepiękne tarasy i balkony skradły moje serce

  #78480
  codesnipper
  Członek

  Tarasy drewniane mają klimat nie do podrobienia, takie fakty – ale jeszcze trzeba naprawdę pamiętać, żeby dbać o nie

  #78481
  Klaudia.E
  Członek

  No w sumie opcja dobra, tylko trzeba bardzo dobrze przemyśleć jakie to drewno ma być, żeby nie przestrzelić i potem sobie w brodę nie pluć

  #78482
  codesnipper
  Członek

  Drewniane tarasy mają urok, niestety jednak w polskim klimacie po zimie może być z nimi dramat już po jednym sezonie, więc to mnie najbardziej odpycha

  #78483
  Klaudia.E
  Członek

  Tylko drewno trzeba zaimpregnować bardzo orządnie wcześniej, zeby nie było dramatu po jednym sezonie

  #78484
  anigo
  Członek

  Ale nie ma nic lepszego niż drewniany taras z piękną balustradą ze stali nierdzewnej. Najlepsze takie projekty widziałem na stronie https://chrom-system.pl/ , naprawdę robią wrażenie i w tej sytuacji jestem w stanie zajać się coroczną impregnacją. :) Chociaż nie wydaje mi się żeby była faktycznie konieczna.

  #78485
  Adek
  Członek

  W temacie tarasu – jakie polecacie zadaszenie? Widziałem że Tarasola mają w ofercie takie wraz z zabudową ale które można dowolnie składać, w razie potrzeby. Wydaje się to wygodnym i praktycznym rozwiązaniem, chyba coś takiego zainstaluje u siebie.

  #78486
  Nawiasa
  Członek

  Tylko trzeba pamiętać o odpowiedniej impregnacji takiego tarasu. A to wcale nie jest proste zadanie.

  #78487
  Lutek
  Członek

  Zdecydowanie nie można zapomnieć o zabezpieczeniu drewna przed czynnikami zewnętrznymi. Co prawda można też zaopatrzyć się w taras z kamienia, ale to inny kaliber finansowy, a i to co jest np. tu nie będzie przy kamieniu tak dobrze wyglądać, jak przy drewnie. Serio ;)

  #78488
  Jurek90
  Członek

  Wśród tych ciekawych opcji, na które ja bym zwrócił uwagę będzie między innymi firma https://tardex-wpc.pl/. mają sporo desek kompozytowych w ofercie, kolorystyka zróżnicowana więc wydaje mi się, że wybierzesz dla siebie coś interesującego.

  #78489
  Malwin
  Członek

  Najważniejsze jest to, żeby tobie się podobał taki taras. A jak będziesz odpowiednio o niego dbać to będzie Ci służyć wiele, wiele lat. Przy okazji mogę podrzucić od siebie artykuł https://www.mgprojekt.com.pl/blog/budowa-tarasu/ z którego dowiesz się o korzyściach wynikających z budowy tarasu etc.

  #78490
  Adek
  Członek

  Drewniany taras wygląda stylowo i jest popularny ale niestety nie zawsze praktyczny. Dlatego ja u siebie zastosowałem płytki tarasowe, a urządziłem go podobnie do tej https://oltre.pl/wystroj-tarasu aranżacji. Postawiłem na klasykę, dodatki również takie wybrałem.

  #78491
  Katia
  Członek

  Warto go tylko dobrze zabezpieczyć, bo ja ostatnio impregnowałam deski na balkonie, a jak popadało to i tam mi całe napuchły i się odkleiły…

Oglądasz 13 wpisów - 1 z 13 (wszystkich: 13)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.