Deska lita czy warstwowa w całym mieszkaniu?

Forum Parkiet.pl Fora Podłogi drewniane, wybór podłogi z drewna, rodzaje i montaż Deska lita czy warstwowa w całym mieszkaniu?

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #68739
  admiral
  Członek

  Wiem,
  że pewnie było już kilka takich tematów, ale może jakieś nowe doświadczenia się pojawiły.

  Jutro odbieram mieszkanie. 50m2, dwa pokoje i salon z aneksem. W całym mieszkaniu chcę położyć jednolitą podłogę (z wyjątkiem łazienki), aby wizualnie powiększyć przestrzeń. Mieszkanie jest świeżo wybudowane. znajduje się na parterze i ma ogródek. Ciągle nie mogę się zdecydować, czy wybrać litą deskę olejowaną, czy warstwówkę? Dodam, że, i jedno, i drugie jest w podobnej cenie i oba to dąb, wiec jeżeli chodzi o twardość, to chyba Ok. Pomożecie?

  #81635
  Kneiejekie1
  Członek

  Zapraszamy – doradzimy, zamontujemy
  Przy wyborze podłogi drewnianej decydujące są różne względu: rodzaj drewna, kolor, wykończenie, wystrój mieszkania, możliwości techniczne, np. wysokości pozostałych podłóg, itp.

  #81636
  Witold55
  Członek

  ja mam warstwową i bardzo polecam! :D

  #81637
  Gr4ndm4st3r
  Członek

  Zakup wszelakich elementów drewnianych do produkcji mebli czy stolarki polecam w firmie http://limbor.pl/. To specjaliści w tym fachu, którzy oferują wysoką jakość w przyzwoitej cenie. Sprawnie realizują zamówienia i zawsze służą radą.

  #81638
  MariuszManka
  Członek

  Ja postawiłbym raczej na deski lite i odpowiednio je zabezpieczył produktami od Timber Market. Umiejętnie zabezpieczona podłoga będzie świetnie wyglądała latami. ;)

  #81639

  ja też bardziej stawiam na deskę litą ale koniecznym jest jest odpowiednie zabezpieczanie.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.