Dbanie o siebie

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #68608
  rodo
  Członek

  To prawda, że coraz częściej zaniedbuje się takie czynności jak higiena jamy ustnej, a szkoda, bo zdrowe, zadbane zęby to też nasza wizytówka.

  #78865
  benedykciu
  Członek

  Naprawdę? Skąd ta informacja? Były jakieś badania na ten temat? Jestem facetem, więc u mnie higiena podstawowa na najwyższym poziomie. Dbam o siebie z umiarem ;) Na manicure jednak już nie pójdę! Moja dziewczyna skończyła kosmetologię na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Także jest specjalistką z zakresu urody, co po niej samej doskonale widać. Bardzo poleca artykuł https://www.neutrogena.com.pl/bad-piekna/pielegnacja-twarzy/. Zawsze mi mówi, że wiele kobiet ma problem z odpowiednim doborem kosmetyków do swojej cery.

  #78866
  Kasi3k
  Członek

  Ja tam o higienę dbam :)

  #78867
  Adek
  Członek

  Podstawą są zadbane, zdrowe zęby, dlatego to o nie w pierwszej kolejności powinno się zadbać. Polecam przy tym korzystać z usług kliniki stomatologicznej ze strony: https://www.artdentico.pl/ . Ma ona naprawdę fajną ofertę, a do tego cieszy się dobrymi opiniami ze względu na wysoką jakość usług.

  #78868
  Komar
  Członek

  Oczywiście, że tak! Powiedzenie „lepiej zapobiegać niż leczy” sprawdza się w każdym przypadku. Najlepiej postawcie na odpowiednie zadbanie o siebie, bo to na pewno zaprocentuje w przyszłości. Ja mogę Wam podpowiedzieć, byście zawsze wybierali jak najlepsze akcesoria do higieny. Jeśli mówimy o zębach, to wiem, że w https://allegro.pl/produkt/koncowka-ora … 2365431378 możecie zakupić wymienne końcówki Oral-B w dobrej cenie, więc powinniście zwrócić na nie uwagę. Wiele osób zbyt długo korzysta z jednej szczoteczki, co jest problemem. W ten sposób możecie przejść na prawidłowy stopień higieny ;)

  #78869
  Katia
  Członek

  Ja do zębów mogę polecić pastę z aktywnym węglem, to jedyna, jaka mi je trochę wybieliła.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.