Budowa domu

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 13 wpisów - 1 z 13 (wszystkich: 13)
 • Autor
  Wpisy
 • #68546
  Umer
  Członek

  Ja jestem generalnie przeciwnikiem projektów z gotowców, bo jak ktoś się decyduje na dom to projekt powinien jakoś bardziej odzwierciedlać wizję konkretną.

  #78212
  Klaudia.E
  Członek

  Dla mnie to jak ktoś chce gotowiec, i tak sobie niech weźmie. Przecież to nie znaczy, że urządzony musi być też jak gotowiec.

  #78213
  codesnipper
  Członek

  Słuchja najważniejsze jest to, co się komu podoba, a nie to co inni na ten temat sądzą, przecież to tybędziesz mieszkać a nie ktokolwiek inny.

  #78214
  Kamilex
  Członek

  Kassini, ale też wiadomo że sa jakieś pewne reguły i kanony, nazwijmy to, w tym temacie

  #78215
  codesnipper
  Członek

  Kanony, reguły ok – w sztuce budowlanej, ale nie w tym czy się bardziej ma podobać „ludziom” czy osobom, które bedą w takim domu mieszkać.

  #78216
  codesnipper
  Członek

  @Kasp napisał:

  Ja jestem generalnie przeciwnikiem projektów z gotowców, bo jak ktoś się decyduje na dom to projekt powinien jakoś bardziej odzwierciedlać wizję konkretną.

  Ale kto powiedział, że w gotowym projekcie nie ma wizji?

  #78217
  aga59
  Członek

  Pomyślcie podczas budowy domu, jeszcze na etapie projektu o rekuperacji, czyli o wentylacji mechanicznej. Dom z takim systemem jest nazywany energooszczędnym i nowoczesnym. Rekuperacja pozwala przede wszystkim na sprawą i prawidłową wymianę powietrza w naszym domu, co powoduje, że nie jest ono wilgotne. Jeśli przemyślicie te kwestie to do montażu najlepsza będzie firma Wojwent – wiem coś o tym.

  #78218
  MarekZ.
  Członek

  Ostatnio przez budowę domu w ogóle zapomniałem o mojej narzeczonej.Z tego powodu musiałem jej to jakoś wynagrodzić i kupiłem jej najdroższe sukienki jakie były w sklepie Risk Made in Warsaw . Myślę że jej się spodobały.

  #78219
  Benjamin
  Członek

  Każdy projekt jest wart zainwestowania jeśli pasuje do twojego zamysłu, taka konkretna zasada w tym temacie

  #78220
  Graff
  Członek

  Budowa domu to długi okres, pełen wyzwań i decyzji :) My poradziliśmy sobie w nim z pomocą różnych fachowców. Już w późniejszym etapie budowy proponuję zajrzeć na stronę Chrom-System na pewno przyda się przy wykończeniu ;) Jest to producent balustrad ze stali nierdzewnej i szkła. Mają wiele opcji w tym temacie, do wyboru. My u nich kupiliśmy właśnie szklaną balustradę, która sprawdza się nie zawodnie i jest przepiękna :D Jest ona bardzo stabilna i odporna na czynniki zewnętrzne, prosta w utrzymaniu i elegancka. Innej w naszym domu sobie nie wyobrażamy :) Powodzenia!

  #78221
  zbigniew22w
  Członek

  Z pewnością przyda się także toaleta na budowy. Ja wypożyczałam od https://wcserwis.pl i polecam, świetna jakość usług :)

  #78222
  Adek
  Członek

  Ja postanowiłem że wybuduję dom drewniany w technologii szkieletowej, to znaczy wynająłem firmę https://mawit.com.pl/aktualnosci/domy-s … producent/ która miała gotowy projekt i oni go dla mnie wybudowali. Dom jest energooszczędny i ekologiczny, bardzo dobrze mi się w nim mieszka. Polecam jak nie wiecie jak się wybudować.

  #78223
  aniah
  Członek

  Tak naprawdę jeżeli ktoś jest przeciwnikiem gotowych projektów domów, a korzysta z takiej oferty, jak ta w MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/ , zawsze może skontaktować się z architektem i wprowadzić określone zmiany w projekcie. Nie stanowi to tutaj większych problemów. Przy czym jednocześnie warto podkreślić, że różnorodność w tej ofercie jest na tyle duża, począwszy od domów typowych, poprzez takie z użytkowym poddaszem, czy rezydencje, a kończąc na budynkach z bali, że każdy jest w stanie wybrać coś, co będzie spełniało jego wszelkie wymagania:).

Oglądasz 13 wpisów - 1 z 13 (wszystkich: 13)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.