Budowa domu

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #68666

  Też stoje przed budową domu i zastanawiam się nad tym projektem https://www.mgprojekt.com.pl/parterowy-4 . Co wy o nim sądzicie?

  #79840
  Adek
  Członek

  Moi rodzice zdecydowali się na budowę domu drewnianego, w technologii szkieletowej. Przekonało ich to że nie musza brać kredytu, jest to tańsze niż tradycyjny dom murowany. No i szybkość budowy – w cztery miesiące mieli już dom gotowy do odbioru. Na stronie firmy która wykonywała im projekt i budowę https://mawit.com.pl/aktualnosci/gotowe-domy-z-drewna/ znajdziecie więcej informacji.

  #79841
  liabadad884
  Członek

  zgodze się, również preferuję budowle dreniwne taniej,szybciej i sprawniej

  #79842
  Nawiasa
  Członek

  A jak ich wytrzymałość? Ile przetrwa taka budowla?

  #79843
  Bartosz
  Członek

  a co w przypadku mieszkania? Polecacie kupno mieszkania czy wynajem ?

  #79844
  Adek
  Członek

  Właśnie jestem w trakcie przygotowania się do budowy naszego domu. Dlatego mam pytanie jak stawialiście fundamenty Waszego domu? Czy korzystaliście z usług firm dźwigowych? Okazało się, że muszę skorzystać z takiej oferty przy budowie swojego domu i postanowiłem wybrać https://www.zurawie.info/

  #84340
  Darek80
  Uczestnik

  Dzięki za merytoryczne i pomocne komentarze. Ja na szczęście budowę domu mam już za sobą i jestem bardzo zadowolony z finalnego rezultatu. Wszelkie usługi budowlane zrealizowała dla mnie firma Jaro z Jastrowia. Posiadają doświadczonych i uczciwych pracowników oraz nowoczesny sprzęt budowlany. Z czystym sumieniem mogę ich polecić.

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.