Budowa domu

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 14 wpisów - 1 z 14 (wszystkich: 14)
 • Autor
  Wpisy
 • #68595
  codesnipper
  Członek

  Tutaj naprawdę trezba sobie powiedzieć, że będziemy mieli do czynienia z przedsięwzięciem wybitnie absorbującym.

  #78715
  Eweka
  Członek

  Zbudowałem nowy dom i nie mogło w nim zabraknąć głośniku bluetooth ze sklepu https://najutro24.pl/GlOSNIK-BLUETOOTH- … -LED-p2136 . Ten głośnik jest cudowny.

  #78716
  radzio34
  Członek

  Dokładnie tak jak piszą niektórzy poprzednicy bardzo ważnym aspektem jest również hydroizolacja przy fundamentach, tarasie czy też balkonie aby powierzchnia betonowa nie pękała, kruszyła się czy też nie cierpiały na tym płytki. My w każdym miejscu zadbaliśmy o to z pomocą materiałów od WaterBlock, ponieważ można znaleźć u nich materiały do wykonania pełnej izolacji która pomimo mijających lat nie poddaje się wilgoci :)

  #78717

  na pewno nie jest to łatwa sprawa, dlatego warto skorzystać z pomocy takich firm jak http://zarzycki-konstrukcje.pl/doradztwo-budo wlane/ . Profesjonaliści pomoga CI z budową, doradzą a jeżeli potrzebujesz to stworza dla Ciebie projekt

  #78718
  Katia
  Członek

  Budowa domu jest bardzo czasochłonna… Zanim się zdecydujesz, radzę ci przeczytać https://gliwiceonline.pl/20181017102349/dom-w-gliwicach-kupic-gotowy-czy-wybudowac i zastanowić się, czy nie lepiej kupić gotowy dom?

  #78719
  Adek
  Członek

  Ja wam powiem że ciekawym pomysłem jest budowa domu drewnianego który jest energooszczędny. Przeglądając internet trafiłem na stronę https://mawit.com.pl/ producenta takich domów. Oferuje wam projekt i wybudowanie, i to w krótkim terminie bo nawet już w cztery miesiące. Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem.

  #78720
  Malwin
  Członek

  No, ale na pewno najpierw to trzeba znaleźć projekt domu dla siebie, żeby móc zacząć przygodę z budowaniem. A czy widzieliście projekt Zosia pracowni MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/zosia ? Jest naprawdę fajny. A jak wam się podoba?

  #78721
  JeannieB
  Członek

  W przypadku remontu domu warto zainteresować się firmą https://www.buildingvisionlondon.uk, która kompleksowo zajmuje się takimi pracami.

  #78722
  grzesiok
  Członek

  Moim zdaniem podczas budowy domu trzeba już przemyśleć w jaki sposób będzie dostarczana energia. Uważam, że najlepiej sprawdzi się odnawialna energia https://chainers.net – tutaj można poczytać jakie niesie ze sobą korzyści taka instalacja. Czasy takie, że powinno się zwracać uwagę na ekologiczne rozwiązania

  #78723
  grzesiok
  Członek

  Tak, to bardzo istotna kwestia. Trzeba też przemyśleć kwestie instalacji zwłaszcza jak chce się mieć inteligentny dom . My z mężem postawiliśmy właśnie na takie rozwiązanie i teraz po latach jesteśmy wdzięczni za tę decyzję, bo naprawdę dużo przyjemniej się w ten sposób mieszka :)

  #78724
  JeannieB
  Członek

  Warto zastanowić się nad hydroizolacją. U mnie wykonała ją firma https://kedziorahydroizolacje.pl/ i jestem bardzo zadowolony.

  #78725
  Adek
  Członek

  Domy szkieletowe drewniane to jest coś co ja wybrałem i właśnie taki dom chcę sobie zbudować. Wybrałem już firmę https://mawit.com.pl/aktualnosci/domy-s … producent/ w której wykupiłem projekt razem z budową. Niedługo zaczynają, podoba mi się ze taki dom jest energooszczędny.

  #78726

  Do wykończenia domu z pewnością przydadzą się Wam różne akcesoria związane z elewacją. Warto więc rzucić okiem na tynki elewacyjne greinplast. To znana firma i jestem pewna, że będziecie zadowoleni z ich produktów.

  #78727

  teraz coraz popularniejsze jesy budowanie domu w sposób modułowy niz taki tradycyjny, Może bardziej się z tym tematem zapoznaj. Sporo informacji możesz znaleźć tutaj https://www.mabudo.com/ . Szybciej idzie taka budowa.

Oglądasz 14 wpisów - 1 z 14 (wszystkich: 14)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.