Architekt i projekt wnętrza

Forum Parkiet.pl Fora Inspiracje, wystrój wnętrz, nowości Architekt i projekt wnętrza

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #68763

  Czy przy budowie domu lub urządzaniu czy to mieszkania czy domu korzystaliście z pomocy architekta ? My chcemy się w tym roku budować, ale te wszystkie gotowe projekty jakoś całkowicie mi nie odpowiadają. Zdecydowanie bardziej wole skupić się na pomocy architekt Poznań http://www.palladium.com.pl/ . Widziałam, ze projektują też wnętrza wiec wszystko było by gotowe za jednym razem.

  #81688
  Adek
  Członek

  Ja sam zajmuje się architekturą i projektowaniem wnętrz, jest to zarazem moje hobby. Bardzo przydatny w tym jest program Autocad, tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/autocad.html możecie wykupić sobie kursy na niego jeśli też jesteście tym zainteresowani. Są dobre, ja wyniosłem z nich wiele przydatnych umiejętności.

  #81689
  Katia
  Członek

  My akurat nie korzystaliśmy, ale gdybym miała urządzać mieszkanie jeszcze raz, to z pewnością poprosiłabym o pomoc profesjonalistę. Są pomieszczenia takie jak kuchnia, gdzie bez pomocy architekta się nie obejdzie. Na https://hotmoney.pl/projekt-kuchni-i-porada-architekta-ile-kosztuje-czy-warto/ można o tym dokładnie przeczytać.

  #81690
  osiporo
  Członek

  Ja robiłam projekt sama… bo zajmuję się tym na co dzień :). Kiedyś projektowałam w intericad, a teraz przerzuciłam się na archline.xp (skusiła mnie promocja i nie żałuję). Żeby zrobić na prawdę wartosciowy projekt trzeba mieć trochę doświadczenia i odpowiednie narzędzia. W innym wypadku lepiej udać sie do specjalisty ;)

  #81691
  Darek Woj
  Członek

  Ja sama nie wzięłabym się za projektowanie wnętrz, bo zdecydowanie nie mam takiej wyobraźni przestrzennej ani doświadczenia w tym temacie. Dlatego bym się nie zastanawiała, żeby skorzystać z pomocy jakiegoś biura. Bardzo podobają mi się na przykład projekty tej pracowni z Łodzi: http://www.inter-your.pl/– jak dla mnie są jednocześnie nowoczesne, ale też dość minimalistyczne i praktyczne, a ja bardzo lubię połączenie tych wszystkich aspektów. W dodatku mają tu całkiem spory przekrój różnych projektów, więc to też dobrze świadczy o tego typu firmie.

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.