Altanka

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #68774

  widomo, ze każdy z nas chce mieć u siebie jakiś wyjatkowy ogród. Dlatego też staramy się by wszystko dobrze się prezentowało. U mnie w tym roku przyszła pora na postawienie altanki. bardzo sposobały mi sie altanki ze strzechy i pewnie na taka się zdecyduje. Świetnie wygląda i dobrze prezentuje się w ogrodzie.

  #81717
  marek33
  Członek

  Mi się takie nie podobają. W tym roku mamy stawiać altankę. Zobaczymy, co powstanie.

  #81718
  Adek
  Członek

  Ja u siebie zdecydowałem altankę zastąpić pergolą ogrodową, tutaj https://tarasola.pl/pergola-ogrodowa możecie zobaczyć jaką zamówiłem. Zdecydowałem się na taką ze składanym dachem, dodatkowo podświetlaną. Służy mi fajnie, ten producent jest godny polecenia, ma solidne pergole.

  #81719
  majkam44
  Członek

  Ja mam altankę w ogrodzie już blisko 5 lat. Wykonana jest z buka… pięknie się prezentuje. Projekt wykonał znajomy stolarz.

  #81720
  koshi
  Członek

  Buk to całkiem fajne drewno i jakby traktowane trochę z lekceważeniem. Nie każdy lubi na nim pracować.

  #81721
  benedykciu
  Członek

  My w przyszłym roku planujemy zagospodarować nasz ogródek. Altanka drewniana jest jak najbardziej w planach. Macie jakieś polecone firmy z okolic Warszawy? Zastanawiamy się też nad domkiem gościnnym. W domu mamy tylko jeden pokój dla przyjezdnych znajomych. Chcielibyśmy coś więcej. Żona zaproponowała żebyśmy kupili holenderski domek całoroczny http://www.domki-holenderskie.org Myślicie, że to dobry pomysł? Oglądałem je już i są dość przestronne. Do tego mobilne, więc z kolei jadąc do znajomych na dłużej moglibyśmy go zabrać ze sobą.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.