Zbyszko

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • W odpowiedzi na: Drzwi wewnętrzne białe #80944
  Zbyszko
  Członek

  Białe drzwi są przepiękne! Doskonale pasują do delikatnych wnętrz! Ja ostatecznie za dobrymi radami pana z Super Drzwi zdecydowałam się na biel przełamaną szarością http://www.superdrzwi.pl/produkty/syste … ojedynczy/ . Służą mi bez zarzutu już trzeci rok ;)

  W odpowiedzi na: Brama garażowa jaką wybrać ? #81678
  Zbyszko
  Członek

  My z mężem zdecydowaliśmy się na bramę firmy Wiśniowski z salonu Super Drzwi. Ma dobrą izolację, więc jestem z niej bardzo zadowolona. Dodatkowo montaż wykonany przez Panów z Super Drzwi bardzo szybki i sprawny, polecam Ci tą firmę ;)

  W odpowiedzi na: Drzwi łazienkowe #80390
  Zbyszko
  Członek

  Ja rozważam też takie: http://www.superdrzwi.pl/produkty/drzwi … cavallino/ Oglądałam je już w salonie i są faktycznie inne niż wszystkie, takie unikatowe ;) . Bardzo mi się spodobały i pan z obsługi zaproponował bezpłatny pomiar – jesteśmy umówieni na piątek ;)

  W odpowiedzi na: Projekt domu #75320
  Zbyszko
  Członek

  Właśnie jestem na etapie wyboru projektu. Cały czas zastanawiamy się czy zdecydować się na indywidualny projekt czy iść w coś gotowego. Jakie macie w tym doświadczenia?
  Przeraża nas trochę czas oczekiwania na indywidualny projekt, z kolei ciężko jest odnaleźć projekt, który w 100% nam odpowiada. W dodatku też nam zależy, żeby to był taki dom do 100 m, natknęłam się na domy w stylu nowoczesnej stodoły, budował ktoś taki? Na domato.pl są ciekawe projekty i można znaleźć takie o niewielkich wymiarach, w sumie to podoba nam się Dynamiczny 01.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)