MK121

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
  • W odpowiedzi na: listwa czyszczenie #70392
    MK121
    Członek

    @stokrota napisał:

    Chciałam spytać o listwę ze zdjęcia. Podoba mi się to żłobienie, ale czy tam nie będzie się zbierać kurz? Czy są łatwe do czyszczenia? Czy na białych nie będą się robić smugi jak przejadę ścierką? Bo takie całkiem proste to odpadają chcę coś oryginalnego.cm-1.jpg

    Sam mam u siebie takie listwy i nie jest źle. Przy sprzątaniu używam specjalnej końcówki do odkurzacza (takiej jaką ktoś już tu pokazywał). Od czasu do czasu przetrę je jakimś Pronto i jest naprawdę dobrze. Tylko kwestia tego żeby były one pomalowane odpowiednią farbą, która potem nie zmieni koloru, ani nie odbarwi się przy czyszczeniu.

    W odpowiedzi na: Zalane panele #73177
    MK121
    Członek

    Miałem ten sam problem z panelami i niestety nie udało mi się ich w żaden sposób odratować. Od tamtej pory jestem uprzedzony do takich paneli podłogowych:/

    W odpowiedzi na: Pożyczka na remont mieszkania #75596
    MK121
    Członek

    Mi w takiej sytuacji bardzo pomogła firma, która zajmowała się remontem, bo mieli w ofercie taką usługę jak finansowanie: http://completehome.pl/finansowanie. Szczerze bardzo ułatwiło to cały proces i polecam poszukać tego typu firmy.

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)