ludwik21309

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
  • W odpowiedzi na: Bielizna damska #78353
    ludwik21309
    Członek

    zastanawiam się właśnie nad zakupem kompletu bielizny na prezent urodzinowy dla żony. Co myślicie o bieliźnie Gatta? Pierwszy raz kupuje dla niej taki rodzaj prezentu i zastanawiam się jak to jest z jakością ich bielizny. Żona zazwyczaj kupuje sobie sama bieliznę w H&M lub Reserved i wiem że ucieszy się z takiego prezentu. Bardzo podoba mi się bielizna z tej serii https://www.gatta.pl/pl/bielizna/kolekcje/gatta-intimate/Wygląda na bardzo seksowną i coraz bardziej kusi mnie jej zakup. Tym bardziej, że teraz akurat jest w promocyjnej cenie i komplet biustonosz i majtki można kupić za niecałe 100 złoty.

    W odpowiedzi na: Co na prezent #76205
    ludwik21309
    Członek

    każda kobieta ucieszy się z torebki. Moja żona bardzo lubi na wszelki okazje dostawać właśnie taki prezent. Jako mężczyzna nie za bardzo się na tym znam. Wiem, że najbardziej lubi takiej średniej wielkości, gdzie zmieści się telefon, portfel i kosmetyczka oraz znajdzie się jeszcze miejsce na drobne zakupy. Na szczęście córka jest już w szkole podstawowej więc to ona jest ciałem doradczym jeśli chodzi o zakupy dla żony. Teraz zbliża się nasza kolejna rocznica ślubu i tym razem kupiłem torbę w sklepie internetowym Wittchen: https://www.wittchen.com/kobieta/torebki-damskie/srednia Żona prowadzi własną firmę więc przyda jej się elegancka torebka na spotkania z klientami. Jeśli o prezenty dla nie to nie zwracam bardzo uwagi na cenę tylko bardziej na to, żeby prezent się spodobał.
    Jeśli naprawdę nie mamy pomysłu co komuś kupić w prezencie to lepiej się zapytać o kilka propozycji prezentu niż kupić coś co absolutnie się nie spodoba.

    W odpowiedzi na: Co wybrac? Rolety czy żaluzje #78306
    ludwik21309
    Członek

    drewniane żaluzje

    W odpowiedzi na: Kredyt mieszkaniowy w obecnych czasach #76189
    ludwik21309
    Członek

    trudno samemu uzbierać środki na mieszkanie. Jak nie dostaniwmy mieszkania od rodziców lub w spadku po dziadkach to jedynym rozwiazaniem jest kredyt na 30 lat. Wg mnie najlepszą ofertą ma PKO BP i ING

    W odpowiedzi na: Materac zamiast łóżka #78697
    ludwik21309
    Członek

    jeśli zależy nam na dobrej jakości snu to na pewno trzeba zainwestować w bardzo dobrej jakości materac bo to podstawa. Łóżko drewniane sosnowe można kupić na allegro nawet za 200 złoty więc jak ktoś nie wyobraża sobie materaca na podłodze to może właśnie kupić takie łóżko. Nam już służy trzeci rok i nic się nie dzieje

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)