justyna123

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 12 wpisów - 1 z 12 (wszystkich: 12)
 • Autor
  Wpisy
 • W odpowiedzi na: Drewniana podłoga w łazience #71051
  justyna123
  Członek

  A może płytki imitujące drewno? Bardzo fajne widziałam w salonie Bokaro, kolekcja cersanit I love wood, super odwzorowują drewno i są bardzo dobre w utrzymaniu.

  W odpowiedzi na: Kuchnia panele czy płytki ? #72677
  justyna123
  Członek

  W kuchni możecie położyć płytki drewnopodobne, bardzo ładne widziałam w salonie Bokaro z kolekcji I love wood cersanitu.

  W odpowiedzi na: Podłoga w łazience #70344
  justyna123
  Członek

  @limug napisał:

  Mi najbardziej podobają się płytki inspirowane naturą. Dokładnie takie znalazłem tutaj https://cerdesign.pl/blog/post/24_-powrot-do-natury.html?page_type=post. W moim nowym domu będzie sporo elementów naturalnych więc myślę, że te płytki to dobry pomysł.

  Jak lubisz płytki inspirowane naturą to spodoba ci sie ta kolekcja https://bokaro.pl/porady/biofilia/ Ja nie mogę się na nia napatrzeć ;)

  W odpowiedzi na: Drewniana podłoga w łazience #71049
  justyna123
  Członek

  Podoba mi się ten projekt   bokaro.pl/oferty/3d-wallPiękna łazienka , takie płytki drewnopodobne ładnie wyglądają w łazience.

  W odpowiedzi na: remont łazienki. Jaki koszt? #77890
  justyna123
  Członek

  DOkladnie, koszty są zależne od wielu czynników :) W każdym razie po ładne płytki czy armaturę warto zajrzeć do tego salonu https://bokaro.pl/oferta/lazienka/ Posiadają piękne kolekcje.

  W odpowiedzi na: Kuchnia panele czy płytki ? #72674
  justyna123
  Członek

  Płytki do łazienki trzeba wybierać rozważnie, bo przecież będą one na ścianie przez lata. Tutaj https://bokaro.pl/oferta/ mają świetne, markowe płytki. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

  W odpowiedzi na: Jak urządzić łazienkę #78750
  justyna123
  Członek

  Jestem bardzo zadowolona z płytek kupionych w Bokaro, bardzo fajny mają wybór i jest tego na prawdę sporo a sam salon jest miejscem sprawdzonym z dobra obsługa.

  W odpowiedzi na: Aranżacja łazienki #76322
  justyna123
  Członek

  Piękne aranżacje są w salonach Bokaro, jest ich tam sporo. Można kupić świetne kolekcje płytek, tylko tam u nich znalazłam najbardziej odpowiednie, które długo szukałam.

  W odpowiedzi na: Panele podłogowe do łazienki i kuchni #79502
  justyna123
  Członek

  Mi się podobają płytki, które imitują drewno i takie właśnie znalazłam w salonie Bokaro. Płytki wysokiej jakości , wyglądają bardzo naturalnie.

  W odpowiedzi na: Podłoga w łazience #70340
  justyna123
  Członek

  Lubię w łazience połączenie płytek z drewnem i podłogę z płytek, które te drewno imitują. W salonie Bokaro znalazłam idealne płytki z kolekcji tubądzin. Efekt jest piękny. Tam też kupilismy kabinę prysznicową walk-in.

  W odpowiedzi na: Drewniana podłoga w kuchni #69859
  justyna123
  Członek

  Są fajne płytki, które imitują drewno i wyglądają super, do łazienki idealne, np. z kolekcji ceramica rondine

  W odpowiedzi na: Aranżacja łazienki #76312
  justyna123
  Członek

  Ja podejrzałam kilka pomysłów, inspiracji oglądając aranżacje w salonie Bokaro :) Mają dużą przestrzenną ekspozycję. Kupilismy większość materiałów do łazienki, piękne płytki, których nigdzie nie mogłam znaleźć kupiłam tam.

Oglądasz 12 wpisów - 1 z 12 (wszystkich: 12)