Nietypowe naklejki na lodówkę

Forum Parkiet.pl Fora Inspiracje, wystrój wnętrz, nowości Nietypowe naklejki na lodówkę

  • Temat jest pusty.
Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 22)
  • Autor
    Wpisy
  • #68230
    bunia91
    Członek

    Świetna sprawa! Bardzo mi się podoba :)
    Zwłaszcza te tutaj z rysunkiem starych desek i wina!

    #70648
    Mania
    Członek

    Wygląda nieźle ale ja nie jestem przekonany. Mam pytanie odnośnie trwałości takiego rozwiązania – kiedyś czytałem opinie i maks 2-3 lata i do wymiany. Nie lepiej pomyśleć o macie magnetycznej?

    #70649
    Beniowelove
    Członek

    Fajnie to wygląda, można fajny klimat wyczarować dzięki takiej ozdobie.Moja znajoma ma taką naklejkę, co prawda dopiero koło roku ale nic się z nią nie dzieje. Przeciera ja wilgotną ściereczką i dzięki temu zachowuje czystość, na razie nic się nie odkleja

    #70650
    adilak1234
    Członek

    A czy w razie gdyby znudziła mi się ta naklejka to mogę ją sobie zwyczajnie odkleić bez wyrządzenia szkód na lodówce? Bo gdyby można było to zerwać jednym ruchem to fajnie, ale jeśli skrobać po kawałeczku to chyba człowiek by oszalał. Niemniej jednak jest to fajne urozmaicenie wnętrza. Coś takiego subtelnego np.

    #70651
    truzkus
    Członek

    @Mania napisał:

    A czy w razie gdyby znudziła mi się ta naklejka to mogę ją sobie zwyczajnie odkleić bez wyrządzenia szkód na lodówce? Bo gdyby można było to zerwać jednym ruchem to fajnie, ale jeśli skrobać po kawałeczku to chyba człowiek by oszalał. Niemniej jednak jest to fajne urozmaicenie wnętrza. Coś takiego subtelnego np.

    „Naklejka” ta jest jest na namagnesowanej powierzchni, a więc przykleja się jak każdy inny magnes na lodówce. Śladów nie powinny zostawić, a co więcej naklejka ta zabezpiecza lodówkę przed rysami – przydatne szczególnie jak ma się dzieci :D

    Poszukaj w Google pod pojęciem „maty magnetyczne na lodówkę” :)
    http://polki.pl/dom/aranzacje-wnetrz,maty-magnetyczne-pomysl-na-lodowke-i-zmywarke,10073811,artykul.html

    #70652
    karol44
    Członek

    Obawiam się, że naklejka a mata to dwie inne ozdoby. Poszukaj w Google pod pojęciem „naklejka na lodówkę”. Takie okleiny montujemy ‚na mokro’, maty magnetyczne – jak wskazuje nazwa – przyciąga magnes.

    #70653
    adilak1234
    Członek

    Właśnie, właśnie – miałam na myśli takie okleiny raczej. Ale rzuciłam okiem na maty i też mają wiele ciekawych wzorów, bardziej i mniej tradycyjnych. Utrzymuję jednak, że dla mnie to rodzaj zbędnej ozdoby. Może gdybym miała w domu dzieci i faktycznie chciałabym jakoś zabezpieczyć lodówkę lub gdybym posiadała lodówkę z tworzywa, na którym widać wszystkie ‚palce’.

    #70654
    truzkus
    Członek

    Przede wszystkim stosowanie naklejek czy też mat na lodówkę najbardziej przyda się tam, gdzie powierzchnia lodówki jest już zniszczona. Na nową lodówkę aż szkoda przyklejać maskowanie, no chyba że wybrany model nie do końca nam się podoba :)

    Na swoją starą lodówkę za pewne coś przykleję, ale jak bym miała w domu takie cudo, to na pewno bym go nie zasłaniała :)

    #70655
    karol44
    Członek

    Pozostając w temacie lodówek – te są dość ciekawe, prawda? :D

    #70656
    Truba
    Członek

    Ta z winem do mnie nie trafia, ale taka aranżacja jest super!

    #70657
    Klaudia.E
    Członek

    Jak już w temacie naklejek jesteśmy, tutaj coś co Wam się na pewno spodoba, na miniaturze nie widziałem dokładnie, ale jak przyjrzałem się lepiej, zdecydowanie jest rewelacja :)

    #70658
    tomaszuszew
    Członek

    Niektóre z tych naklejek są naprawdę fajne!

    #70659
    Truba
    Członek

    @Umer napisał:

    Niektóre z tych naklejek są naprawdę fajne!

    Ale fajne! Niektóre z tych naklejek wyglądają naprawdę tandetnie, ale ta jest świetna i stylowa

    #70660
    maro2410
    Członek

    @Umer napisał:

    Niektóre z tych naklejek są naprawdę fajne!

    No dobra, ta akurat jest śmieszna, ale większość jest po prostu kiczowata. I do niczego nie pasuje. No ale co kto lubi, jak ktoś chce mieć ukwieconą łączkę na lodówce, to czemu nie.

    #70661
    tomaszuszew
    Członek

    Oj taam, nie wszystkie są kiczowate :)

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 22)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.