Odpowiedz na: remont łazienki. Jaki koszt?

Forum Parkiet.pl Fora Drewniana podłoga w łazience i w kuchni remont łazienki. Jaki koszt? Odpowiedz na: remont łazienki. Jaki koszt?

#77893
ujipodipy
Członek

Łazienki nie da się wyliczyć od metra i też każda jest inna bo inne są oczekiwania i pomysł klienta, dlatego każde porównanie do swojej bądź o takim samym metrażu będzie nieadekwatne; najlepiej zaprosić kilku fachowców i porównać wyceny, dopytując np. ile za poszczególne elementy i dopiero wtedy można stwierdzić który fachowiec ma cene z kosmosu i czy faktycznie to jest to o co chodzi inwestorowi; czasami samo położenie nowej instalacji jest bardzo czasochłonne jak np u mnie gdzie były stare rury i nowe do nich nie pasowały i niestety to też wpływa na cenę bo nagle pracy jest znacznie więcej; fachowiec poświęca czas, wiedzę, doświadczenie, niejednokrotnie bardzo profesjonalne narzędzia, które tanie nie są, opłaca zus, podatki; i oczywiście są pseudofachowcy, których od razu można zweryfikować chociażby po wcześniejszych pracach, narzędziach i samej wycenie dopytując o szczegóły- dobry fachowiec ma wiedzę i jest w stanie odpowiedzieć na każde pytanie i pokazać poprzednie prace, doradzić lub kupić materiały; dla mnie ciężko powiedzieć czy cena ok nie znając szczegółowego zakresu prac.

Dla oszczędności polecam na pewno zorientować się w cenach plytek w sklepach internetowych, bo często bywa o wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych:
https://home100.pl/plytki-wloskie

Dobre ceny na oryginalne płytki włoskie znajdziecie tutaj