Odpowiedz na: Podłoga winylowa

#74145
ana_bullfinch
Członek

@yoola1984 napisał:

witam nie polecam tego badziewia nikomu, koszty wysokie a efekt niewspółmierny do ceny.Mam teoretycznie podłogę bardzo dobrej jakości i firmy koloru czarnego ze srebrnymi smugami.Rysuje sie od wszystkiego,wystarczy,że jakiś mały kamyczek wejdzie mam w podeszwę buta i już mamy ryskę.Podczas montażu fachowcy porysowali ja przesuwając odkurzacz o skutkowało zdemontowaniem podłogi z połowy pokoju i położeniu nowych paneli(niestety mój odkurzacz również ją rysuje pomimo zamontowanych szczotek na końcówce co skutkuje tym,że 100 metrowe mieszkanie zasuwam ze szczotą w ręce.Ponad to kurz ciągnie do niej jak mrówki do miodu co skutkuje tym,że dwie godziny po myciu wygląda jak by mopa tydzień nie widziała.
ps. drogie Panie zapomnijcie o paradowaniu w szpilkach po domu jeżeli na takową się zdecydujecie
Ps.drodzy Panowie zadbajcie o stan psychiczny waszych drugich połówek i nie narażajcie ja na wizytę na oddziale zamkniętym montując to ustrojstwo
Pozdrawiam

Aż tak źle? No to współczuje. W takim razie chyba faktycznie nie warto bawić się w winyl. Zważywszy na cenę to dużo lepiej będzie wybrać panele. Życzę szczęścia z Twoją podłogą ;)