imported_max1989dasz

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 6 wpisów - 16 z 21 (wszystkich: 21)
  • Autor
    Wpisy
  • W odpowiedzi na: Drzwi wewnętrzne Castorama #81023

    Castorama drzwi wewnętrzne? Ja starałem się unikać, ale po dłuższym czasie jednak się zdecydowałem i wyszło mi na dobre, bo jakość dobra i obsługa też :D :D :D

    W odpowiedzi na: Panele podłogowe Quick Step #79306

    Mam u siebie panele od Quick, dokładnie IMPRESSIVE Dąb Spokojny Naturalny i jestem z nich bardzo zadowolona. Wyglądają jak deski dębowe a do tego sęki dodają uroku. Łatwo się je montuje i są wytrzymałe :)

    W odpowiedzi na: Wnętrza w stylu angielskim #77704

    Ten granat to rzeczywiście fajny dodatek do jasnego wnętrza :)

    W odpowiedzi na: Mieszkanie w stylu angielskim #77973

    Ja też jestem zdania, że jak kominek w stylu angielskim to jakiś nowoczesny się nie sprawdzi. O wiele lepiej prezentuje się taki z kamienia :)

    W odpowiedzi na: Drzwi łazienkowe #80392

    Ekspertem od drzwi do łazienki to ja może nie jestem, ale z producentów to mogę spokojnie polecić Erkado i Portę, bo u nich zawsze drzwi dobrej jakości i w dobrej cenie, a z mniejszych firmy to ciekawą ofertę ma DRE czy Invado :)

    W odpowiedzi na: Drzwi dwuskrzydłowe #80490

    Ja mam co prawda drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne, ale może trochę pomogę :) My zdecydowaliśmy się na montaż z salonu, bo nie był to duży koszt, a przynajmniej gwarancja będzie na montaż ;) Jak trochę się przyglądałam się jak panowie montowali to wielce skomplikowanie to nie wyglądało, więc myślę że mąż by sam spokojnie temu również podołał ;)

Oglądasz 6 wpisów - 16 z 21 (wszystkich: 21)