Anita787

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 12 wpisów - 16 z 27 (wszystkich: 27)
  • Autor
    Wpisy
  • W odpowiedzi na: Drewniana podłoga w łazience #71042
    Anita787
    Członek

    Piękna ta podłoga, ale pomysł ogólnie ryzykowny. Zawsze można się skusic na kafle imitujące drewno.

    W odpowiedzi na: Kuchnia panele czy płytki ? #72652
    Anita787
    Członek

    Jak dla mnie też płytki w kuchni wygrywają, o panele bałabym się, że za szybko się zniszczą. Bardzo podoba mi się deska podłogowa w kuchni i chyba prędzej bym ją wybrała zamiast kafelek niż panele.

    W odpowiedzi na: Drewno w kabinie prysznicowej? #74026
    Anita787
    Członek

    Jestem zaskoczona, że taka możliwość w ogóle istnieje. Warto wiedzieć.

    W odpowiedzi na: Boazeria angielska #69919
    Anita787
    Członek

    Podoba mi się takie rozwiązanie, ale myślę też nad panelami ściennymi, coś w stylu tych opisanych tutaj http://podamto.pl/panele-scienne-do-kuchni-salonu-przedpokoju-kiedy-sprawdza-sie-panele-na-sciane , w sumie efekt trochę bardziej w stylu skandynawskim, ale też praktycznie. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z boazerią angielską w żadnym domu w Polce i w sumie nie wiem, czemu u nas nie przyjęło się takie zdobienie ścian.

    W odpowiedzi na: Drzwi wewnętrzne #73359
    Anita787
    Członek

    Ja szukając drzwi wewnętrznych przeczytałam bardzo ciekawy artykuł http://celnie.pl/drzwi-wewnetrzne-jak-wybrac-jaka-konstrukcja-material-wypelnienie-drzwi . Nie miałam wcześniej pojęcia, ile jest rożnych rodzajów drzwi, na prawdę warto poszerzyć swoją wiedzę przed takimi zakupami, tym bardziej, że drzwi nie należą do tanich elementów wykończenia wnętrz.

    W odpowiedzi na: Drewniana podłoga w łazience #71040
    Anita787
    Członek

    Bardzo podobają mi się drewniane podłogi w łazienkach, ale właśnie obawiam się o ich trwałość. Chcesz wymienić ją na panele podłogowe? Tego akurat też bym się bała, panele nie lubią wilgoci.

    W odpowiedzi na: Odpowiednie panele do kuchni ? #71869
    Anita787
    Członek

    Kilka kropel to nie problem, zdąży wyschnąć zanim wsiąknie, a dywaniki to też bardzo fajny pomysł. Grunt, żeby dobrać panele o odpowiednich parametrach, dobrze przy tym korzystać z tego typu porad http://www.wnarzedzia.pl/panele-podlogowe-jakie-wybrac-jakie-podloze-jaka-klasa-i-inne-wazne-pytania/ , mi one bardzo ułatwiły życie, bo początkowo nie wiedziałam kompletnie na co zwracać uwagę i co kupić. Remonty to dla mnie dziedzina, która ciągle mnie zaskakuje.

    W odpowiedzi na: styl angielski #70429
    Anita787
    Członek

    Bardzo podoba mi się taki styl. Nie wiem gdzie tu jest zagracona przestrzeń, jak dla mnie wszytko jest na swoim miejscu, a do tego jest bardzo stylowo.

    W odpowiedzi na: Jaki kolor dopasować? #78125
    Anita787
    Członek

    Ja chyba stawiałabym na jakiś jasny odcień szarości. Będzie nieco nowocześnie, ale i elegancko.

    W odpowiedzi na: Ogrzewanie podłogowe czy zwykłe grzejniki #73317
    Anita787
    Członek

    Moim zdaniem ogrzewanie podłogowe to dobre rozwiązanie do łazienki, ale w reszcie pomieszczeń jestem zwolenniczką tradycyjnego ogrzewania.

    W odpowiedzi na: Salon a dywan #74963
    Anita787
    Członek

    Też uważam, że dywan powinien być dodatkiem, który urozmaica wnętrze i trochę je ociepla, ale nie powinien zajmować całej podłogi.

    W odpowiedzi na: Tapety w stylu angielskim #76476
    Anita787
    Członek

    Genialne te tapety! Gdzie można takie znaleźć?

Oglądasz 12 wpisów - 16 z 27 (wszystkich: 27)