Zamek w Patrykozach - wykonanie podłóg drewnianych

Aranżacje dużych i zarazem zabytkowych wnętrz to nie lada wyzwanie. Odnowienie wiekowego pomieszczenia, przy równoczesnym utrzymaniu go w określonym stylu, to nie tylko wymóg sporego nakładu pracy, ale i serca, jakie wkładamy w każdą inwestycję. Parkiety i deski podłogowe są naturalnie wpisane w wykończenie zabytkowych i tradycyjnych wnętrz. Drewniane podłogi od wieków służyły mieszkańcom wszystkich grup społecznych, gościły zarówno na salonach, jak i w skromnych chatach. Dziś dowodzą elegancji i ocieplają każde pomieszczenie.

Pałac w Patrykozach, jak wiele zabytków w Polsce, ma swoją niepowtarzalną historię. Niebanalne wnętrza i drewniane podłogi przykuwają uwagę odwiedzających to miejsce gości. Zarówno posadzka ułożona we francuską jodełkę, jak i mozaika, doskonale prezentują się w przestronnych pałacowych wnętrzach. Wykonanie drewnianych podłóg w pałacu w Patrykozach to kilka miesięcy precyzyjnie przeprowadzonych prac na trzech kondygnacjach.

Każda drewniana podłoga we wnętrzach pałacowych prezentuje się wyjątkowo efektownie. Parkiet taflowy, wykonany z dwóch gatunków drewna (jesionu i dębu) ociepla przestronne wnętrze. Zastosowane tu naturalne oleje wydobyły dodatkowo piękno usłojenia każdej klepki parkietu. Dzięki temu parkiet prezentuje się wyjątkowo dostojnie.

Szczególną uwagę każdego gościa przykuwa perełka Pałacu w Patrykozach - róża wiatrów. Ta skomplikowana i pracochłonna kompozycja łączy w sobie różne kolory szlachetnych gatunków drewna. 


Dlaczego Parkiet.pl?

20 lat doświadczenia
Od 1995 roku działamy w branży parkietów, podłóg i listew przypodłogowych.
Gwarantujemy 100% satysfakcji
Robiąc zakupy w naszym sklepie możesz być pewien wysokiej jakości towaru i usługi.
14 dni na odstąpienie od umowy
Jeśli otrzymany towar Ci się nie spodoba możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni.
Kupując wspierasz polskich producentów
Większość produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym jest wytwarzana przez polskie firmy.
Zadzwoń do nas