Gr4ndm4st3r

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 33)
 • Autor
  Wpisy
 • W odpowiedzi na: Drewno ozdobne na elewację #73298
  Gr4ndm4st3r
  Członek

  Po wysokiej jakości drewno można śmiało zgłosić się do firmy http://www.slawland.com.pl. Importują drewno z wielu krajów – egzotyczne oraz europejskie. Dobra, fachowa obsługa i przyzwoite ceny. To kontrahent uczciwy, terminowy i rzetelny.

  W odpowiedzi na: Dobra hurtownia elektryczna. #79996
  Gr4ndm4st3r
  Członek

  We wszelkie akcesoria do pracy nad elektryką zaopatruję się od długiego już czasu w hurtowni elektrycznej http://www.rusowicz24.pl. Po pierwsze zawsze mają to, czego potrzebuję. Po drugie zawsze fachowo doradzą. Po trzecie nigdzie nie znajdę lepszej ceny. Polecam.

  W odpowiedzi na: Jaka tania drukarnia internetowa #75231
  Gr4ndm4st3r
  Członek

  Polecam ofertę firmy http://www.tomexsc.pl. Posiadają w ofercie druk na papierze, drewnie, metalu, plastiku oraz wszelkiego rodzaju tkaninach. Dobre stawki, indywidualnie podchodzą do każdego klienta i zlecenia. Profesjonaliści.

  W odpowiedzi na: Schody kręcone – za i przeciw #73968
  Gr4ndm4st3r
  Członek

  Do nowego domu zamówiłem fachowców z zakładu http://stolarstwoczyszczon.pl/ do wykonania i zamontowania schodów drewnianych na piętro i poddasze. Schody są wykonane z wysokiej jakości drewna dębowego. Oryginalne rzeźbione poręcze dodają uroku i elegancji.

  W odpowiedzi na: Ogrzewanie podłogowe a lite drewno #71340
  Gr4ndm4st3r
  Członek

  Przyzwoite lite drewno z sosny i świerku można dostać u http://limbor.pl/. Mają konkurencyjną ofertę zarówno pod względem ceny jak i jakości. Współpracuje się z nimi bezproblemowo. To kontrahent rzetelny i uczciwy.

  W odpowiedzi na: Szukam sklepu plastycznego #81760
  Gr4ndm4st3r
  Członek

  Bogatą ofertę akcesoriów plastycznych w konkurencyjnych i atrakcyjnych cenach można znaleźć w firmie http://jovi.net.pl/. Sprawna realizacja zamówień i profesjonalna obsługa. Produkty świetnej jakości.

  W odpowiedzi na: Kuchnia panele czy płytki ? #72673
  Gr4ndm4st3r
  Członek

  Najlepszym dostawcą wyjątkowej jakości płytek i kamieni jest http://hb-polska.pl/. Oferują między innymi marmury, granity, kwarcyty i trawertyny. Dobra współpraca. Konkurencyjne ceny.

  W odpowiedzi na: Listwy oświetleniowe LED #77145
  Gr4ndm4st3r
  Członek

  Ja również zdecydowałem się na oświetlenie led. Pełne zaopatrzenie zdobyłem w sklepie http://www.koloreno.pl. Kupiłem zarówno taśmy, jak i świetlówki oraz zasilacz modułowy led. Wszystkie produkty oznaczone logo CE, co jest dla mnie bardzo ważne przy trójce małych pociech w domu. Solidny sprzedawca z bogatą ofertą.

  W odpowiedzi na: Drzwi wejściowe #78103
  Gr4ndm4st3r
  Członek

  Polecam w temacie firmę http://www.schwarz-firma.eu. Mają konkurencyjną ofertę atrakcyjną cenową. Produkty wysokiej jakości. Obsługa również na poziomie.

  W odpowiedzi na: Deska lita czy warstwowa? #70493
  Gr4ndm4st3r
  Członek

  Dobre lite drewno z sosny i świerku można dostać u http://limbor.pl/. Oferują elementy produkowane z sosny i świerku oraz klejonki. Znakomita jakość i konkurencyjne ceny.

  W odpowiedzi na: Dobre drewno na taras #71442
  Gr4ndm4st3r
  Członek

  Polecam firmę Slawland. W ich ofercie można znaleźć tarcicę, sklejkę, płyty OSB i inne materiały drzewne. Na sprzedaż mają głównie produkty tartaczne z polskich lasów, ale na specjalne zamówienie sprowadzają z zagranicy. Bardzo wysoki poziom obsługi.

  W odpowiedzi na: Deska lita czy warstwowa w całym mieszkaniu? #81637
  Gr4ndm4st3r
  Członek

  Zakup wszelakich elementów drewnianych do produkcji mebli czy stolarki polecam w firmie http://limbor.pl/. To specjaliści w tym fachu, którzy oferują wysoką jakość w przyzwoitej cenie. Sprawnie realizują zamówienia i zawsze służą radą.

  W odpowiedzi na: Dobra hurtownia elektryczna. #79992
  Gr4ndm4st3r
  Członek

  Warto udać się do hurtowni elektrycznej https://www.rusowicz24.pl/. Ogromny wybór sprzęt elektrycznego, w tym akcesoriów do pracy nad elektryką. Dobre ceny i wysoka jakość produktów.

  W odpowiedzi na: Jaki klej do podłogi #71487
  Gr4ndm4st3r
  Członek

  Dobry klej z pewnością dostaniecie u http://www.polychem-systems.com.pl/. Mają bogatą ofertę. Na co dzień zajmuje się dociepleniami i właśnie u nich zaopatruję się w niezbędne materiały.

  W odpowiedzi na: Drewniana podłoga w kuchni #69864
  Gr4ndm4st3r
  Członek

  Ja skorzystałem z usług firmy http://profestparkiet.pl/. Firma specjalizuje się w montażu i renowacji podłóg drewnianych. To świetni fachowcy. Wykonali ekstra robotę w przystępnej cenie.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 33)