Kate1989

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
  • W odpowiedzi na: Cena drewnianych schodów #71911
    Kate1989
    Członek

    Powinieneś podzwonić po wykonawcach z Twojej okolicy. Na koszt schodów drewnianych składa się wiele wypadkowych – najważniejsze z nich to materiał i powierzchnia. Większość przyzwoitych firm robi wyceny bezpłatnie. Umów się z przedstawicielami kilku i będziesz miał odpowiedź.

    W odpowiedzi na: Lane czy drewniane schody #71934
    Kate1989
    Członek

    Lane – to podwójny koszt – trzeba wydac na konstrukcję i beton , a obłożenie później drzewem to analogiczny koszt jak budowa wolnostojących schodów drewnianych.
    jedyny minus schodó drewnianych to taki, że do chwili wykończenia domu – nie można z nich korzystac (w realu robi sie je na samym końcu prac wykończeniowych), a z wylanych od razu się korzysta – jeszcze w trakcie budowy. Ale warto czekac …

    W odpowiedzi na: Jakie schody na strych #71956
    Kate1989
    Członek

    Najważniejsze, aby projekt był drewniany, takie schody po prostu najlepiej wyglądają, są trwałe i mega pasują do całego pomieszczenia. Ale to też kwestia budżetu i stylu wykonania pozostałych elementów nieruchomości.

    W odpowiedzi na: Podwójny podkład pod panele #71976
    Kate1989
    Członek

    Też się zastanawiam po co ci podwójnny podkład… Ja niedługo będę robił w domu ogrzewanie podłogowe wodne i mam zamiar kupić najcienszy podkład z http://podlogi24.net/wineo-witex-podkla … _1523.html by nie zatrzymywał ciepła. Rozumiem, ze ty nie masz ogrzewania podłogowego? Bo z tego co wiem przy takim ogrzewaniu trzeba patrzeć na to, zeby podkład miał jak najmniejszy opór cieplny.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)