Panele V fuga opinie

  • Temat jest pusty.
Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 17)
  • Autor
    Wpisy
  • #69075
    Dywania Pl
    Członek

    Szczerze mówiąc to wielce nie śledzę rynku paneli, więc nie wiem co tam za rozwiązania królują, ale no przyszło mi kupić nowe panele do domu i się zaskoczyłem, bo jakieś panele V-fuga teraz są i nie bardzo wiem jak do tego podejść… Trudno się je kładzie? Jest się czego obawiać z montażem? Jakie wgl macie opinie na temat tej V-fugi? Polecacie czy lepiej wybrać coś innego? No i przede wszystkim czym właściwie jest ta V-fuga bo tego trochę też nie czaję :D

    #82795
    Mateusz J.
    Członek

    Może zacznę od tego, czym są te panele podłogowe z V-fugą ;) Chodzi o to że mają one frezowane boki – 2 lub cztery, dzięki czemu powstają rowki między panelami właśnie w kształcie litery V :) Jeśli chodzi o opinie na temat paneli z V-fugą to ciężko mi się wypowiedzieć trochę… nigdy sam nie miałem takich a w necie można spotkać rózne wypowiedzi :)

    #82796
    makanda
    Członek

    No ja szczerze mówiąc to się bałam tych paneli z V-fugą, że się tam brud będzie zbierać i wgl, ale no ostatecznie stwoerdziłam że najwyżej wymienię i spróbuję :D Efekt moim zdaniem rewelacja, no te rowki bardziej przypominają deski, no wręcz oczarował mnie ich wygląd na podłodze. Opinie może mają i różne ale moim zdaniem warto się na nie zdecydować gdy zależy nam na właśnie takim efekcie zbliżonym do parkietu :)

    #82797
    Iwonaka
    Członek

    Nie mam za dużych doświadczeń z panelami z v-fugą, nawet nie wiem do końca jakie mają opinie, ale ostatnio miałem okazję taką gotową podłogę u znajomych oglądać. Nie wiem z jakiej mieli oni firmy, wyglądały bardzo ładnie, fajny efekt tych takich bardziej naturalnych desek, ale nie wiem jeszcze jak z trwałością bo mają je niedługo ;)

    #82798
    maro
    Członek

    A jak to jest z montażem takich paneli z v fugą? Cieżko je położyć? Będę wdzięczy za wasze opinie i wypowiedzi ;)

    #82799
    Krystiano
    Członek

    W przypadku v-fuga panele opinie są bardzo różne , czasami mam wrażenie, że każdy jest inny, ale generalnie to jestem zadowolony. Nie miałem żadnego problemu jak robiłem remont . To dość łatwe w użyciu. Efekt po wszystkim też jest ciekawy.

    #82800
    wszib
    Członek

    panele z v fugą mają różne opinie bo każdy różnie podchodzi do kwestii tych szczelinek między drewnem. Dla osób które cenią sobie ciekawy wygląd jest to na pewno dobra opcja bo taka podłoga wygląda bardzo naturalnie. Dla czyścioszków niekoniecznie to dobre rozwiązanie, ponieważ czyszczenie v fugi nie zawsze jest łatwe.

    #82801
    ettiene
    Członek

    A tam z tym czyszczeniem tych paneli z v fuga, ja nie mam z tym najmniejszych problemów i nie rozumiem czemu tak dużo osób na forum pisze że z tym problem jest…

    #82802
    mstawskam
    Członek

    Jak dla mnie fajne te panele z v-fugą, fajna opcja dla tych co nie stać ich na deski albo zwyczajnie nie chcą ich kłaść u siebie ale zależy nam na efekcie zbliżonym do desek. CO z tym czyszczeniem to nie wiem, opinie są różne :)

    #82803
    magnowako
    Członek

    W przypadku paneli podłogowych z v-fugą ja się też spotykam z mieszanymi opiniami i zgodzę się tutaj ze stwierdzeniem powyżej, że to dużo zależy od podejścia do porządku tak naprawdę. Montaż jakoś nie odbiega od siebie szczególnie a jednak utrzymanie czystości jest troszkę inne i trudniejsze.

    #82804
    kozmate
    Członek

    Też niekoniecznie przekonana jestem do paneli z v fuga i widzę, że dużo osób ma takie opinie. Każdy robi remont raczej z myślą o czymś co będzie wygodne i nie będzie wymagają za dużo latania przy tym .

    #82805
    Zenon123
    Członek

    panele podłogowe v fuga ma opinie chyba w takiej samej proporcji. Raz czytam pozytywne, raz inny negatywne. Wiadomo to nie jest podłoga dla leniwych, ale ile to wziąć od czasu do czasu odkurzacz i odkurzyć dokłądniej niż zazwyczaj i będzie ok :)

    #82806

    @Krystian napisał:

    A jak to jest z montażem takich paneli z v fugą? Cieżko je położyć? Będę wdzięczy za wasze opinie i wypowiedzi ;)

    No z tego co się orientuje, to panele z v-fugą montuje się tak samo jak inne panele, więc nie jest to jakieś skomplikowane :)

    #82807
    imported_ted.ik
    Członek

    Oststnio u znajomych wdizałem te panel z v-fugą no i efekt ekstra. Rewelacyjnie się ta podłoga prezentuje, mają dwójkę dzieci, a panele wciaż wyglądają jak nowe, aż żałuję, że nie zapytałem z jakiej firmy mają panele ;)

    #82808
    imported_JuliaK
    Członek

    A mnie właśnie zastanawia ten montaż paneli z v fuga, niby podobnie co zwykłe się kładzie, ale mnie to zasatnawia czy nie ma jakiś problemów z łączeniem tych zamków przez tę fugę.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 17)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.