Panele Kronopol opinie

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 27)
  • Autor
    Wpisy
  • #69050

    Witajcie, interesują mnie panele Kronopol i trochę chciałabym odświeżyć ich temat… Jak to obecnie z nimi jest? Warto w nie inwestować? Jakie macie opinie na ich temat? :)

    #82545

    Ogólnie to z tego co pamiętam, to Kronopol ma nienajlepsze opinie o swoich panelach, ale to raczej jakieś stare posty są, więc do końca nie wiem jak to z nimi jest obecnie ;)

    #82546
    imported_Dee
    Członek

    A ja mam takie trochę głupie pytanie chyba… Te panele podłogowe Kronopol to jest to samo co Krono Original? Jedni piszą, że tak, inni, że nie i nie wiem xD

    #82547

    @Darek11 napisał:

    A ja mam takie trochę głupie pytanie chyba… Te panele podłogowe Kronopol to jest to samo co Krono Original? Jedni piszą, że tak, inni, że nie i nie wiem xD

    JA nie jestem pewny, ale panele Kronopol to część tego holdingu Swiss Krono, ale nie mam pewności… Opinie mają chyba całkiem niezłe te panele :D

    #82548

    No mi się też tak wydaje, że te panele Swiss Krono i Kronopolu to jakąś są powiązane ;) Obie marki mają w sumie podobne opinie ;)

    #82549
    imported_john
    Członek

    A jak mniej więcej cenowo panele Kronopolu wychodzą? Ile trzeba średnio za metr zapłacić? :)

    #82550

    Nie jestem znawcą wielkim, raz montowałem panele podłogowe firmy Kronopol, muszę przyznać, że z wyglądu to są naprawdę super, ale z tego co wiem, to opinie, jeśli chodzi o trwałość, to już trochę gorzej jest, że niby się łatwo rysują

    #82551

    Ja słyszałem opinie, że Kronopol ma gorsze panele niż Weniger, ale i tak są całkiem spoko :D

    #82552

    No ja tam sobie chwalę od Swiss Krono panele :D Opinie też mają dobre :)

    #82553

    Widzę, że polecacie te panele podłogowe Kronopol też ze względu na ceny, ale żadne konkretne kwoty tu nie padły, stąd moje pytanie – ile średnio kosztują one za metr no i skąd mam mieć pewność, że jakiś dystrybutor nie narzucił zbyt duzej marży?

    #82554

    Skusił się ktoś może na panele Kronopolu Aurum? Interesują mnie opinie na ich temat :)

    #82555
    imported_ted.ik
    Członek

    @lakocki napisał:

    Widzę, że polecacie te panele podłogowe Kronopol też ze względu na ceny, ale żadne konkretne kwoty tu nie padły, stąd moje pytanie – ile średnio kosztują one za metr no i skąd mam mieć pewność, że jakiś dystrybutor nie narzucił zbyt duzej marży?

    Mam u siebie panele Kronopol z linii Platinium, opinie mają spoko, u mnie też się sprawdziły, pamiętam że kupowałem je za ok. 50 zł za metr ;) Ja sugeruję sprawdzać cenę na ceneo, wtedy możesz sobie porówać czy ktoś przypadkiem nie ma zbyt wysokiej ceny ;)

    #82556

    @edmundziak1 napisał:

    Mam u siebie panele Kronopol z linii Platinium, opinie mają spoko, u mnie też się sprawdziły, pamiętam że kupowałem je za ok. 50 zł za metr ;) Ja sugeruję sprawdzać cenę na ceneo, wtedy możesz sobie porówać czy ktoś przypadkiem nie ma zbyt wysokiej ceny ;)

    A jaki dokładnie model masz tych paneli Kronopol platinium? :)

    #82557

    @whaza1071 napisał:

    Skusił się ktoś może na panele Kronopolu Aurum? Interesują mnie opinie na ich temat :)

    Chyba nie znalazłem za bardzo nic na temat akurat tych paneli Kronopolu na forum, nie miałem ich też u siebie, ale poszukałem trochę i wyczytałem, że są łatwe w utrzymaniu czystości, rys mocno na nich nie widać mocno, są całkiem trwałe, no i mogą trochę skrzypieć. Mam nadzieję, że pomogłem :)

    #82558

    Ja tam sobie od kilku lat chwalę panele podłogowe Kronopol i nie dziwią mnie ich tak pozytywne opinie ;)

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 27)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.