Listwy przysufitowe Orac Decor

  • Temat jest pusty.
Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 34)
  • Autor
    Wpisy
  • #68854
    Mateusz J.
    Członek

    Ma ktoś może u siebie listwy przysufitowe Orac Decor i pochwali się zdjęciami albo wypowie się na ich temat? Zastanawiam się nad zakupem produktów tej marki i nie wiem czy warto :)

    #81907
    migotka22
    Członek

    Przyznam się szczerze, że też nie mam za bardzo doświadczeń z tą marką, więc chętnie więcej się dowiem na jej temat :)

    #81908
    Janek007
    Członek

    Niedawno montowałem u siebie listwy przysufitowe Orac i jestem nimi wręcz zachwycony. Bardzo fajnie się je montowało, super się prezentują i do tego są wytrzymałe :)

    #81909
    Wiktor.
    Członek

    @Zbyszko napisał:

    Niedawno montowałem u siebie listwy przysufitowe Orac i jestem nimi wręcz zachwycony. Bardzo fajnie się je montowało, super się prezentują i do tego są wytrzymałe :)

    Ja mogę napisać to samo. Po remoncie mieszkanie wygląda bardzo ładnie :) nic tylko zapraszać gości i chwalić się. :)

    #81910
    kozmate
    Członek

    Po remoncie dobrze wyglądają. Nie było żadnych problemów, więc polecam jak najbardziej. :)

    #81911
    ppp
    Członek

    Orac Decor to przede wszystkim jakość. U mnie w rodzinie chyba wszyscy korzystają właśnie z tego!

    #81912
    Dolores
    Członek

    Orac Decor jest gwarancją wysokiej jakości!

    #81913
    Dywania Pl
    Członek

    Moi znajomi kupują towar tylko i wyłącznie od Orac Decor. Nie uznają nikogo innego. :D

    #81914
    wszib
    Członek

    Orec Decor jest ogólnie bardzo dobra firmą i piszę to z własnego doświadczenia, bo ostatnio miałam możliwośćrobić remont i się przekonałam na własne skórze co jest dobre :)

    #81915
    imported_Rudy
    Członek

    Ja wybrałem orac decor ae po tym jak znajomi mi nagadali tego wszystkiego dobrego to spodziewałem się czegoś innego. :)

    #81916

    ogolnie jak wyboerasz orac decor to nie musisz się tak naprawdę niczym przejmować :)

    #81917

    ostatnio pomagałem wybrać koledze i skorzystaliśmy właśnie z oferty Orac decor, ogólnie do dzisiejszego dnia, kiedy się widzimy to dziękuje mi za to :)

    #81918
    Wiktor.
    Członek

    ja nieraz już korzystałam z oferty Orac Decor i jestem z tego bardzo zadowolona, bardzo dobra jakość i poziom ceny też dobry

    #81919

    Orac Decor to firma, która można polecić ze spokojem :) jestem bardzo zadowolony :)

    #81920

    Listwy przysufitowe to super pomysł zwłaszcza ze względu na fakt jak to dobrze wygląda

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 34)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.