Drzwi łazienkowe

  • Temat jest pusty.
Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 57)
  • Autor
    Wpisy
  • #68688
    maro
    Członek

    Jak myślicie, czy drzwi przesuwne do łazienki się sprawdzą? Czy lepiej postawić na zwykłe?

    #80365
    ppp
    Członek

    Sugeruję tradycyjne drzwi do łazienki, drzwi przesuwne w przypadku łazienek szybko się niszczą i ciężej je wymienić niż tradycyjne.

    #80366
    potwisn
    Członek

    Wybierając drzwi łazienkowe tez postawiłbym na tradycyjne. Przesuwne nie zapewniają takiej izolacji akustycznej, no i poczucia intymności, a to jednak ważne, żeby mieć ciszę i spokój w łazience.

    #80367
    Dywania Pl
    Członek

    Ja też radziłbym zwykłe drzwi do łazienki, nie jakieś przesuwane.

    #80368
    jakobek
    Członek

    Chociaż jestem fanem drzwi suwanych, to drzwi przesuwne do łazienki to zły pomysł.

    #80369
    migotka22
    Członek

    Drzwi do łazienki to muszą być solidne, żeby mieć jakieś poczucie komfortu, ja bym też postawił na tradycyjne.

    #80370
    Julcia1
    Członek

    ja mam w większości pomieszczeń przesuwne, ale łazienka do miejsce intymne i tam mam tradycyjne, jakoś nie wyobrażam sobie przesuwnych

    #80371
    Mieciu
    Członek

    Zdecydowanie tradycyjne. Przesuwne nie dają takiego poczucia komfortu i odrobiny intymności. Nie kombinowałbym tutaj z takimi rozwiązaniami, tylko postawił na klasykę

    #80372
    mocek1010
    Członek

    Drzwi łazienkowe najlepsze są tradycyjne, nie ma co kombinować z jakimiś przesuwnymi.

    #80373
    patryk76
    Członek

    Ja tam też wolę klasyczne drzwi do łazienki ;)

    #80374
    geniusz502
    Członek

    Drzwi przesuwne do łazienki to też nie moja bajka… Zero intymności.

    #80375
    Witek
    Członek

    Nie jestem zwolenniczką drzwi przesuwnych, kompletnie nie nadają się one na drzwi do łazienki.

    #80376
    KasiaK
    Członek

    Też mi się wydaje, że drzwi przesuwne do łazienki nie zdadzą egzaminu

    #80377
    marcelii94
    Członek

    Drzwi łazienkowe powinny być solidne, żeby każdy mógł mieć poczucie spokoju, kiedy przebywa w łazience, więc moim zdaniem ani drzwi przesuwane ani harmonijkowe w łazience nie zdadzą egzaminu.

    #80378
    makanda
    Członek

    Jestem fanką drzwi przesuwanych, więc moim zdaniem mogłyby sprawdzić się jako drzwi do łazienki, tylko wszystko zależy od aranżacji :)

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 57)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.