Drewniana sauna

  • Temat jest pusty.
Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 27)
  • Autor
    Wpisy
  • #68461
    Giewond
    Członek

    Był już taki temat
    viewtopic.php?f=16&t=400

    #75872
    Modnestol
    Członek

    W zasadzie czemu nie – jak ktoś ma na to kase i warunki, żeby sobie coś takiego sprawić, to ja bym się nie zastanawiał w ogole.

    #75873
    Najwan
    Członek

    Sauna fińska to nie jest znowu taki kosmiczny wydatek :)

    #75874
    Kamilex
    Członek

    @Lorem Floor napisał:

    W zasadzie czemu nie – jak ktoś ma na to kase i warunki, żeby sobie coś takiego sprawić, to ja bym się nie zastanawiał w ogole.

    Sauna super sprawa, pamiętajcie tylko, że trzeba o nią dbać i nie „zapuścić”.

    #75875
    testowy
    Członek

    @Lorem Floor napisał:

    W zasadzie czemu nie – jak ktoś ma na to kase i warunki, żeby sobie coś takiego sprawić, to ja bym się nie zastanawiał w ogole.

    Warunki chyba bardziej istotne niż sama kasa, bo nawet jak kasa jest to nie zawsze i wszędzie da radę saunę ogarnąć.

    #75876
    testowy
    Członek

    @Buritto napisał:

    Sauna fińska to nie jest znowu taki kosmiczny wydatek :)

    Kosmiczny może nie, ale jednak trzeba się liczyć z pewnym budżetem, no i nie są to dwie-trzy stówki :)

    #75877
    itudaciqa
    Członek

    Chciałabym mieć saunę w domu, dobry pomysł :D najlepiej razem z jacuzzi :)

    ________________
    Kosmetyki ziołowe

    #75878
    testowy
    Członek

    @DonKichot napisał:

    Co sądzicie o drewnianych saunach ? Szukałem czegoś ciekawego do mojego ogrodu i natknąłem się na ofertę tej firmy http://www.geisser.pl/produkty/, zapowiada się bardzo ciekawie . Chyba zdecyduje się na taką saune.

    Drewniane sauny poza tym, że są bardzo proste w montażu, to też naprawdę dają dobre efekty. pod warunkiem, że montuje je doświadczona firma.

    #75879
    testowy
    Członek

    @Elton napisał:

    Chciałabym mieć saunę w domu, dobry pomysł :D najlepiej razem z jacuzzi :)

    ________________
    Kosmetyki ziołowe

    Dobra opcja, inwestycja nieco kosztowna, choć na lata i przy pierwszym skorzystaniu na pewno stwierdzisz, że było warto :)

    #75880
    Buritto
    Członek

    @pleksix napisał:

    @Lorem Floor napisał:

    W zasadzie czemu nie – jak ktoś ma na to kase i warunki, żeby sobie coś takiego sprawić, to ja bym się nie zastanawiał w ogole.

    Warunki chyba bardziej istotne niż sama kasa, bo nawet jak kasa jest to nie zawsze i wszędzie da radę saunę ogarnąć.

    Dlatego też są firmy, które się specjalizują w saunach i robią takie różne opcje. Alternatywą dla tradycyjnej sauny jest sauna na podczerwień.

    #75881
    Buritto
    Członek

    @Lorem Floor napisał:

    W zasadzie czemu nie – jak ktoś ma na to kase i warunki, żeby sobie coś takiego sprawić, to ja bym się nie zastanawiał w ogole.

    Warunki wcale nie są takie wazne, bo różne sauny można ogarnąć nawet w wariancie jednoosobowym, trochę to co prawda bez sensu, no ale zawsze jak ktoś lubi…

    #75882
    Umer
    Członek

    @Buritto napisał:

    Sauna fińska to nie jest znowu taki kosmiczny wydatek :)

    Kosmiczny nie kosmiczny, ale te 3-4 tysiące trzeba liczyć na dzień dobry, a to nie dla każdego jest kwota ot tak do ogarnięcia.

    #75883
    Benjamin
    Członek

    @Buritto napisał:

    Sauna fińska to nie jest znowu taki kosmiczny wydatek :)

    No nie, ale te 3-4 tysiące trzeba wydać lekko więc zależy jaki kto ma budżet na taki cel…

    #75884
    codesnipper
    Członek

    @Louie napisał:

    Był już taki temat
    viewtopic.php?f=16&t=400

    Ale tu był chyba podpięty inny link kiedyś, tak mi się cos zdaje?

    #75885
    Umer
    Członek

    @Lorem Floor napisał:

    W zasadzie czemu nie – jak ktoś ma na to kase i warunki, żeby sobie coś takiego sprawić, to ja bym się nie zastanawiał w ogole.

    No pewnie, ludki drogie przecież drewniana sauna to nie jest dzisiaj jakiś luksus. Jak ktoś chce to sobie przecież zrobi. Nawet i drewnianą na podczerwień.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 27)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.