Warto wiedzieć

Kategorie

DOSTĘPNE LISTWY W INNYM WYMIARZE I KOLORZE

listwy-przypodlogowe-kolory-ral

Porównanie listew przypodłogowych

Najczęściej wybierane są białe listwy podłogowe (lakierowane). W tej kategorii można wyróżnić listwy Premium (wilgocioodporne) oraz listwy Standard. Jaka jest między nimi różnica i czy warto zapłacić więcej dowiesz się w tym artykule.

Czytaj o listwach...

Wybór podłogi drewnianej - poradnik od A do Z

Emanujące ciepłem i komfortem podłogi drewniane od wielu lat cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Posadzka wykonana z tego naturalnego materiału gwarantuje trwałość oraz możliwość regeneracji, a także przybliża człowieka do natury. Drewniana podłoga może przybrać postać desek podłogowych, parkietu, mozaiki lub innych ciekawych wzorów. Przy jej wyborze należy kierować się nie tylko wyglądem, ale także funkcjonalnością i trwałością.

Czytaj o podłogach...

Montaż listew podłogowych. Jak poprawnie zamontować listwy MDF?

Sposób montażu listew przypodłogowych zależy od warunków panujących w pomieszczeniu. Listwy można przykleić bezpośrednio do ściany za pomocą kleju montażowego. Przy montażu należy dokładnie dociąć każdą listwę i przymierzyć ją do podłogi przed przyklejeniem...

Czytaj o montażu listew...

Na co zwrócić uwagę zamawiając listwy podłogowe?

Wzór i kolor to podstawowe parametry przy zakupie listew przypodłogowych. Zobacz co radzą eksperci i wybierz listwyodpowiednie dla Twojego mieszkania.

Jak zamawiać listwy...