FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Malwin
u mnie mąż sam je zamontował, jednak nie zawsze potrzeba fachowców, bo oni też nie są bez pomyłki :)
By Mieciu
montaż drzwi przesuwnych nie jest taki trudny, jak ktoś ma smykałkę w tych kwestiach to na pewno da radę :)
By Gracjannn
montaż drzwi wewnętrznych to wcale żadna wielka sztuka i na pewno można sobie z nim poradzić samodzielnie
By Darek11
montaż drzwi cena jest najniższa wtedy kiedy bierze się ekipę z salonu to prawda, bo wiadomo też, że oni znają ten produkt i wiedzą wszyskto co i jak
By mocek1010
montaż drzwi przesuwnych jako usługa nie kosztuje wcale tak dużo. Wystarczy jedynie odpowiednio poszukać :)
By lakocki
ja tam się nie bawię w montaż drzwi wewnętrznych tylko zamawiam fachowców i raz raz mam zrobione
By wardega123
Ja tam sobie zawsze sam radziłem z montażem, trochę się namęczyłem ale wszystko elegancko i sprawnie
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Jedz dużo papryki oraz pij sok z buraka, rok temu […]

Wygodny fotel biurowy

Aktualnie jest promocja na takie obrotowe fotele w[…]

Koszta hali magazynowej

Wszystko zależy od wyposażenia takiej hali i od te[…]