FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By maro
Ja swoje drzwi wewnetrzne biale zwykle czyszczę lekko wilgotną szmatką, czasem jak coś nie chce zejść to woda z mydełkiem idzie w ruch ;)
By Andzia
No niestety drzwi biale mają to do siebie, ze łatwo je zafarbować, ale jak się o nie właściwie dba to i to farbowanie nie jest problemem
By kara
AdaM. pisze:Zamarzyły mi się białe drzwi wewnętrzne do łazienki, co chciałam to mam, ale racja, że trzeba szybko usuwać jakieś plamy,które mogą farbować, raz nieco farby do włosów kapło mi na drzwi, za późno się tym zajęłam i ślad niestety został

Miałam ten sam problem z farbą :(
By Guzik
W sumie bez różnicy czy wybiera sie drzwi wewnetrzne biale czy moze jakieś inne warto zwrócić uwagę na czy drzwi mają dobrą izolację cieplną i akustyczna, w którą stronę mają się otwierać czy grubość ściany i miejsce zamontowania zawiasów w ościeżnicy.
By Karp
No drzwi białe to się wybiera jak wszystkie, nie wydaje mi się, że na coś szczególnego trzeba zwrócić uwagę, mam u siebie drzwi porta białe i nie przypominam sobie żeby, przy zakupie zwracał na coś szczególnego uwagę
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Jaki hotel na konferencję

Nie będę polecać nic w Warszawie, bo chociaż kojar[…]

Wyposażenie warsztatu

Zapewne w warsztacie macie też pilarkę i wiele inn[…]

Nasze ogrody