FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Masert28
#11861
Drzwi szklane to dobry pomysł są bardzo estetyczne i pasują do łazienki. Ja mam akurat drzwi wahadłowe wykonane ze szkła hartowanego ESG. Uwielbiam szkło w mieszkaniu. Przeszklenia są super, powiększają optycznie pomieszczenia i nadają mu takiej nowoczesności. Robiła mi to ekipa Świat Ze Szkła. Oferują wiele ciekawych modeli, wykonanych z najwyższej jakości tafli szkła hartowanego ESG oraz hartowanego i laminowanego typu ESG VSG. Stosują okucia sprawdzonych, renomowanych producentów, takich jak: Casma, CDA, Geze,


Świat Ze Szkła
739 065 588
www.swiatzeszkla.pl
00-716 Warszawa
ul. Bartycka 26 Pawilon 16 A lokal 826
By Karp
#12148
Macie jakieś porady co do wyboru? Bo nie wiem na co zwrócić uwagę wybierając szklane drzwi
By Roman
#12159
Tak, rolety. Najlepiej zewnętrzne. Mam takie szklane drzwi ale na pokój zimowy oraz na taras. Jak słońce mocno grzeje to rolety przydają się jak złoto. Wiadomo że okien w pokoju zimowym zasłaniać nie można, bo rośliny muszą mieć światło, jednak polecam tam też rolety ale materiałowe. Mam je przez lato do połowy opuszczone i kwiaty nie więdną ani nie mają przebarwień od słońca. Mam zarówno bananowce jak i wanilię i kilka innych, ostatnio kupiłem na https://www.podkarpackiesady.pl/ figowce dwa więc sporo tego tam siedzi. Jednak mimo gąszczu rolety się przydają.
By Witek
#12257
Ja przede wszystkim zwróciłbym na jakoś wykonania wybierając drzwi szklane :)
By Bartosz2017
#12302
Jeśli chodzi o drzwi przesuwne do ogrodu zimowego, warto zadbać, by wpuszczały do wnętrz dużo światła, a jeśli ogród nie jest ogrzewany – miały również dobre parametry termoizolacyjności. Należy tylko wybrać sprawdzonego wykonawcę, który solidnie wykona takie duże przeszklenie i zapewni profesjonalny montaż. Ze sprawdzonych firm warto polecić np. Mitbau czy Empol z Wrocławia.
By Jaśko
#12405
Dla mnie nigdzie nie sprawdzą się drzwi wewnętrzne szklane :D Szybko by się brudziły pewnie i jeszcze bym się bał że się szybko zniszczą
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Dodatki do wnętrza

Warto zadbać też o dobre oświetlenie. W https://ww[…]

Wyjątkowa kuchnia

A co myślicie o tego typu tablicach do kuchni - ht[…]

Materac zamiast łóżka

Możecie także zajrzeć do https://room99.pl/ , gdzi[…]

Monitoring

Możecie także sprawdzić tę hurtownię z częściami e[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>