FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By SuperBoy
Jakiś czas temu zdecydowałem się na drzwi wewnętrzne Porta, zamówiłem 3 sztuki, z czego jedne przyjechały do mnie uszkodzone, udało się uporać z reklamacją i efekt jest nawet zadowalający, jednak więcej na drzwi tej marki się nie zdecyduję.
By KasiaK
Co do drzwi Porta cena najlepiej pokazuje czego się po nich spodziewać :)
By AdaM.
KasiaK pisze:Co do drzwi Porta cena najlepiej pokazuje czego się po nich spodziewać :)

Hm no nie wiem, dużo znajomych mam zadowolonych z ich produktów, a mam wrażenie że sugerujesz że na wiele nie można liczyć ;)
By Krystian
Ja mam mieszane uczucia co do tej firmy, jakiś znajomy mi powiedział, że Porta drzwi ma solidne, ale jedno skrzydło przyjechało do mnie uszkodzone po zamówieniu
By AgaS
Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne Porta kojarzą mi się raczej ze średnią jakością
By KasiaK
AdaM. pisze:
KasiaK pisze:Co do drzwi Porta cena najlepiej pokazuje czego się po nich spodziewać :)

Hm no nie wiem, dużo znajomych mam zadowolonych z ich produktów, a mam wrażenie że sugerujesz że na wiele nie można liczyć ;)

A właśnie nie zawsze warto się sugerować ceną ;)

Z tego co pamiętam, to Kronopol też ma solidne pan[…]

A można cyklinować laminowane panele?

Tapety w stylu angielskim

Jak już to ja wolę jakoś kratę bardziej od tych kw[…]

Drzwi wewnętrzne białe

Białe drzwi wewnętrzne u mnie by się nie sprawdził[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>