FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
#14047
Jeśli tylko posiada się możliwości kredytowe to zdecydowanie kupno mieszkania zamiast. wynajmu. W Krakowie za ładne mieszkanie w dobrej lokalizacji za wynajem trzeba płacić kilka tys zł. Rata kredytu mniej wynosi naprawdę. Apartamenty w inwestycjach https://www.superkrak.com.pl/ to myślę najlepsza oferta w mieście obecnie. Spory wybór mieszkań o różnych powierzchniach, dobry rozkład pomieszczeń, balkony i co ważne na plus też lokalizacja.
By karol123
#14745
Moim zdaniem lepiej jest kupić mieszkanie. Nawet jeśli będziesz spłacać raty, to przynajmniej będziesz płacić za swoje mieszkanie, a nie komuś. Na stronie biura nieruchomości w Warszawie https://loco-estate.com/ znajdziesz spory wybór ofert nieruchomości do kupna lub wynajęcia. Polecam
By karol123
#14875
Jednak moim zdaniem lepiej jest kupić. Nawet jeśli będziecie musieli wziąć na niego kredyt, będziecie wiedzieć, że co miesiąc płacicie na swoje mieszkanie, a nie kogoś. Jeśli nie bardzo wiecie na co się zdecydować, to polecam ofertę ze strony: https://ronson.pl/wilanowtulip/o-osiedlu/ . Mieszkanie od razu mnie oczarowało, gdybym nie miał już swojego mieszkania, bez zastanowienia wybrałbym tą ofertę.
Nasze ogrody

Warto sprawdzić https://luminatione.pl/38[…]

Wyjątkowa kuchnia

Mi marzy się kuchnia w stylu rustykalnym. Remont p[…]

Magazyn

A sprawdzałeś palety plastikowe: https://www&[…]

Podłoga w kuchni

Ja mam płytki i nie zauważyłam, żeby jakoś specjal[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>