FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Kamcia
O drzwi Asilo to przeróżne historie krążą, więc też bym się na nie nie zdecydowała.
By PomocnyWaldek
Planowałem właśnie kupić Asilo drzwi, ale po tych wszystkich opiniach raczej się z tym wstrzymam...
By Marcello
Ja jakoś stronię od Asilo drzwi, tyle się naczytałem o problemach ludzi z nimi, że mam bardzo negatywne podejście do tej firmy
By mirek35
Ostatnio wpadły mi w oko fajne drzwi Asilo, idealnie by mi pasowały do salonu, jednak nigdy nie korzystałem z produktów tej firmy i nie za bardzo się znam na ich produktach, stąd moje pytanie - czy to dobrej jakości drzwi? Warto się na nie zdecydować?
By Stefan
Ja mam Asilo drzwi już od jakiegoś czasu, dokładnie 6 sztuk fornirowanych, są całkiem w porządku, mam jedynie taki drobny problem z zamkiem magnetycznym, nie chcą się tak od razu zamknąć, ale poza tym są w porządku :)
By maro
Ja jakoś nie miałem takiego szczęścia co do drzwi Asilo, generalnie same miałem z nimi problemy, a to ościeżnice nie takie, a to drzwi przyjechały uszkodzone, a tu problemy z reklamacją... Generalnie nie polecam
By Malutka
Asilo drzwi to produkt, na który zdecydowaliśmy się z mężem i chwalimy sobie bardzo. :) Jesteśmy zadowoleni przede wszystkim z jakości. ;)

Listwy dekoracyjne sa zawsze moim wyborem. Bardzo […]

Quick step jest od zawsze moim wyborem, super jako[…]

Panele podłogowe Quick Step

Dla mnie Quick Step nie ma sobie równych. :)

Ja mam u siebie ac4 i mogę pochwalić bardzo. Spisu[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>