FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Karp
drzwi do łazienki to nie taki łatwy wybór bo mi to zajęło kilka godzin akurat by wybrać to, co jest odpowiednie
By Kewin
Ja jakoś nie jestem zwollenikiem takich pomysłów... W łazience to ja spokój muszę mieć, a nie tylko siedzieć i myśleć, czy któryś z domowników nie otworzy przez pomyłkę drzwi w nieodpowiednim momoecnie. Jak dla mnie drzwi łazienkowe to takie solidne z zamkiem, żeby trochę prywatności mieć.
By Darek11
A co kto lubi, jak dla mnie drzwi do łazienki też muszą być solidne, ale kto komu broni mieć takie przesuwne :)
By Marek321
mikimikolaj3 pisze:drzwi przesuwne do łazienki to wcale nie jest taki zły pomysł, w sumie to nawet całkiem wygodne rozwiązanie

W sumie ciężko się nie zgodzić, takie drzwi można szybciej otworzyć :D
By Dolores
drzwi łazienkowe są bardzo dobrym przykładem jak trudna może być decyzja o zakupie po prostu drzwi, ehh
Magazyn

Przy transporcie potrzebne będa Ci palety. Wiem te[…]

Montaż drzwi

Najczęściej przy drzwiach lubią psuć się zamki i r[…]

Sofa czy narożnik ?

Ładne sofy i narożniki można znaleźć również w ht[…]

Sprawdź w sieci różne sklepy meblowe, bo tych dzia[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>