FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Malwin
Warto skorzystać z możliwości drzwi na wymiar, bo nie będzie później przykrych niespodzianek :)
By AniaK
drzwi na wymiar są dobrym wyborem, bo dostaje się coś konkretnego czego się tak naprawdę chce :) ja zawsze biorę na wymiar i jestem spokojna o wszystko
By Szaraczek
wymiary drzwi muszą być oczywiście dokładne, o tym należy pamiętać, bo bardzo często dochodzi do tego, że ludzie tego nie ogarniają, a później mają pretensje ...
By Stach
drzwi na wymiar to bardzo dobra sprawa, ponieważ masz wszystko spasowane i wszystko wygląda po prostu bardzo dobrze :)
By Guzik
wymiary drzwi są bardzo istotne, oczywiście to jest zależne od tego w jakim mieszkaniu się mieszka, dlatego nie można kupować kota w worku, na zakupy chodzi się przygotowanym :)
By Mocart
Słuchajcie, może to głupie pytanie, ale boję się, że źle wymierzę i będę miał niedopasowane drzwi na wymiar... Jak prawidłowo zmierzyć wymiary?
By Darek11
Wcale nie jest to głupie pytanie, prawidłowe wymierzenie może sprawić duże wyzwanie :) Każdy chce podać prawidłowe wymiary drzwi, żeby były dobrze spasowane :) Pytanie tylko czy interesuje Cię pomiar samego otworu w murze czy może już ze znajdującą się w nim futryną? Trochę inaczej wyglądają w obu przypadkach pomiary :)
By Dolores
drzwi na wymiar to oferta z której ja skorzystam i generalnie wszystkim tez to polecam :) zero strachu ze nie będzie pasować
By majsterkowicz
Darek11 pisze:Wcale nie jest to głupie pytanie, prawidłowe wymierzenie może sprawić duże wyzwanie :) Każdy chce podać prawidłowe wymiary drzwi, żeby były dobrze spasowane :) Pytanie tylko czy interesuje Cię pomiar samego otworu w murze czy może już ze znajdującą się w nim futryną? Trochę inaczej wyglądają w obu przypadkach pomiary :)

No to ja bym chciał wiedzieć jak w przypadku otworu w murze to wygląda ;)
Magazyn

Przy transporcie potrzebne będa Ci palety. Wiem te[…]

Montaż drzwi

Najczęściej przy drzwiach lubią psuć się zamki i r[…]

Sofa czy narożnik ?

Ładne sofy i narożniki można znaleźć również w ht[…]

Sprawdź w sieci różne sklepy meblowe, bo tych dzia[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>