FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By lakocki
drzwi drewniane tylko wydają się być łatwym wyborem, ale warto tutaj pamiętać między innymi o wysokiej jakości i gatunku drewna, warto o tym poczytać lub pooglądać na YT :)
By konradwalny
drzwi drewniane wewnętrzne nie są wcale łatwym wyborem, dlatego warto w tym zakresie poczytać sobie trochę
By AniaK
duchkacpra pisze:drzwi drewniane wewnętrzne powinny być wybrane z głową przede wszystkim

Ja akurat jestem taka, że duże się zastanawiałam nad zakupem, a czasami ma wrażenie, że najlepiej robią Ci, którzy decydują się na pójście do sklepu z marszu i wybór od ręki :)
By Szaraczek
drzwi zewnętrzne drewniane są trudnym wyborem wtedy kiedy ktoś nie jest w stanie określić się jakie drzwi drewniane chce :)
By Kondziu
w przypadku zakupu drzwi drewniane trzeba uważać przede wszystkim na to z jakiego rodzaju drewna są one wykonane :)
By Kowalik
Drzwi drewniane wewnętrzne powinny być jak najbardziej jakościowym zakupem, ponieważ jest to kwestia tego, że raczej kupuje się te drzwi na długie lata a nie na rok czy dwa :) chyba, że ktoś lubi chińszczyznę to śmiało :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Jedz dużo papryki oraz pij sok z buraka, rok temu […]

Wygodny fotel biurowy

Aktualnie jest promocja na takie obrotowe fotele w[…]

Koszta hali magazynowej

Wszystko zależy od wyposażenia takiej hali i od te[…]

Kurs na prawo jazdy