FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Witek28
producent drzwi drewnianych powinien być dobrze sprawdzony. Warto wybrać między innymi DRE, bo kryje się za nimi znaczna jakość. : )
By DagaD
Ja to właśnie się zastanawiam czy te drzwi DRE rzeczywiście są takie dobre, czy może jednak trochę przereklamowane ;)
By Gracjannn
drzwi wewnętrzne DRE to dla mnie miłe zaskoczenie, bo spodziewałem się po nich czegoś słabego, a jednak dobre :P
By DagaD
Guzik pisze:Ja słyszałem podobne opinie, DRE to średni producent drzwi drewnianych.

A jak dla mnie wydaje się być wyżej niż tylko średni :)
By AdrzejAndriu
Guzik pisze:Ja słyszałem podobne opinie, DRE to średni producent drzwi drewnianych.

ja mam podobną opinię akurat ... drzwi wewnętrzne DRE to raczej średniaki
By Szaraczek
drzwi dre to wybór dla osób, które są w stanie zapłacić lekko więcej niż te z leroya lub castoramy ale za to jakość jest zdecydowanie lepsza :)
By Kondziu
drzwi wewnętrzne dre mają przede wszystkim dobry marketing :) ale tak na poważnie to jakość jest tam bardzo dobra :)
By Guzik
drzwi dre mogą się pochwalić przede wszystkim bardzo sporą jakością , dlatego spokojnie można dokonać tego zakupu na lata :)

Jedz dużo papryki oraz pij sok z buraka, rok temu […]

Wygodny fotel biurowy

Aktualnie jest promocja na takie obrotowe fotele w[…]

Koszta hali magazynowej

Wszystko zależy od wyposażenia takiej hali i od te[…]

Kurs na prawo jazdy

Chcecie zapisać się na kurs prawa jazdy? Nie wieci[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>