FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By kara
Zdecydowałam się już jakiś czas temu na drzwi DRE i jestem zadowolona, nie widać na nich większych śladów użytkowania i większych problemów z nimi nie miałam :)
By Kriss
Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne DRE to są one stosunkowo tanie, co przekłada się nieco na ich jakość. Po dłuższym użytkowaniu mogą się wypaczyć, albo od razu mogą przyjechać krzywe, lepiej odłożyć na jakieś porządniejsze drzwi niż kupować te DRE.
By Kondziu
Nie wiem czy określenie producent drzwi drewnianych w przypadku DRE to trochę nie nadużycie ;)
By Dejmien
Mam chyba w całym domu drzwi DRE i jestem z nich bardzo zadowolony, mocno nie widać użytkowania, nie zauważyłem żeby się wypaczały czy coś :)
By Stach
Kriss pisze:Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne DRE to są one stosunkowo tanie, co przekłada się nieco na ich jakość. Po dłuższym użytkowaniu mogą się wypaczyć, albo od razu mogą przyjechać krzywe, lepiej odłożyć na jakieś porządniejsze drzwi niż kupować te DRE.

A co polecasz zamiast DRE?
By maro
Kondziu pisze:Nie wiem czy określenie producent drzwi drewnianych w przypadku DRE to trochę nie nadużycie ;)

E tam, bez przesady ;)
By Kriss
Stach pisze:
Kriss pisze:Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne DRE to są one stosunkowo tanie, co przekłada się nieco na ich jakość. Po dłuższym użytkowaniu mogą się wypaczyć, albo od razu mogą przyjechać krzywe, lepiej odłożyć na jakieś porządniejsze drzwi niż kupować te DRE.

A co polecasz zamiast DRE?

Myślę, że portę mogę spokojnie polecić :)
By Szaraczek
maro pisze:
Kondziu pisze:Nie wiem czy określenie producent drzwi drewnianych w przypadku DRE to trochę nie nadużycie ;)

E tam, bez przesady ;)

Coś tam tego drewna w ich drzwiach jest :D
Jaki hotel na konferencję

Nie będę polecać nic w Warszawie, bo chociaż kojar[…]

Wyposażenie warsztatu

Zapewne w warsztacie macie też pilarkę i wiele inn[…]

Nasze ogrody

Też mam w planach zabrać się za 2 tyg. za ogród zi[…]

Co na prezent

A co powiecie na telefon w prezencie dla mojego br[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,