FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By trr
My zdecydowaliśmy się na kanapę narożną
mieści się na niej więcej gości podczas imprez domowych
można się wygodnie rozłożyć podczas ogladania tv
jest bardziej kompaktowy niż sofa plus fotel
no i jest to dodatkowe miejsce do spania

Polecam jednak zwracać uwage na tkaninę z jakiej jest wykonany mebel z uwagi na to, ze tkanina powinna być wytrzymała oraz łątwa do czyszczenia. Będzie się z narożnika w koncu korzystało często.
Zerknijcie sobie tutaj:
https://meblearkadius.pl/tkanina-sawana ... czystosci/

Ten rodzaj tkaniny jest najlepszy.
By Madde
Osobiście, bardziej podobają mi się sofy, ale wybór zależy głównie od układu twojego mieszkania. Trudno ocenić.
Awatar użytkownika
By agunia87
Dla mnie jest oczywiste, że narożnik. Mamy nieduży pokój dzienny i narożnik sprawdza się w nim doskonale. Zajmuje stosunkowo niedużo miejsca a oferuje sporo do siedzenia. Wybraliśmy model, który idealnie pasuje do ściany więc mamy optymalnie wykorzystaną powierzchnię. Mamy narożnik Willa w wersji prawej, o wyborze zdecydowały drewniane nóżki, mebelek mamy z sklepu narożniki Solpol - osobiście polecam osobom, które zamierzają kupić coś z mebli tapicerowanych
By miki789
Ogólnie kupowałem dla siebie sofę firmy VERO, raczej idę w kierunku prostych wnętrz więc i w tym przypadku taki był wybór. Wygląd świetny, jakość wykonania również więc myślę, żę warto obejrzec sobie ich meble .
By Komancz
Sofa ma swoją historię :) Zabytkowa doda salonowi wyjątkowego uroku...czy jednak to mebel nie na nasze czasy? :) Zobacz tutaj co piszą specjaliści od meblowania starymi meblami w nowoczesnych klimatach wnętrz.
By stefanios
Jak ja miałbym wybierać teraz to na pewno sofa i oprócz tego fotel. Narożnik jest ok jak ma też pełnić rolę łóżka. Ale do siedzenia średnio się sprawdza tak naprawdę. Dużo lepsza sofa i tańsza. Zobaczcie sobie wygodne sofy i kanapy na stronie ceneo.pl, oferta spora musicie przyznać. Na pewno do każdego salonu uda się pasującą dobrać.
By irmin
Wygodnejszy będzie narożnik. Z kilku powodów
jest to większa powierzchnia do spania - szczególnie jeśli raz na jakiś czas przyjmujemy gości. W sytuacji nierozkładanej sofy, możemy mieć z tym problem
więcej miejca dla domowników, szczególnie podczas wieczornego oglądania tv
poza tym narożnik zwykle zajmuje mniej miejsca niż komplet sofa plus fotele

Przelądam sobie meble w sieci https://birdmeble.pl/narozniki/naroznik ... wski-malmo ten narożnik wyglada ciekawie.
Obrazek
Meble na wymiar

Od niedawna mam nowy stół na wymiar, a krzesła do […]

Panele 3D opinie

NO ja myślę, że te panele ścienne 3D ze styropianu[…]

Panele Quick Step opinie

Ja tam co prawda nie miałem chyba nigdy u siebie p[…]

Eko płyta pod panele opinie

Ja tam myślę, że podkład pod panele eko jest całki[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!