FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By trr
#9223
Polecam uważać na leasing. Może się wydawać,ze jest to takie korzystne rozwiązanie ale jedynie pozornie. Taki leasing może wcale nie być taki tani na jaki wygląda bo jest tam bardzo wiele dodatkowych kosztów.Wystarczy się jedynie wczytac w regulamin.
Jak braliśmy to nie wiedzieliśmy,ze za rejestrację samochodu płaci się prawie 400 zł

Na dzień dziesiejszy poszukałbym po prostu jakiejś dobrej pożyczki ratalnej:
https://www.lm.pl/aktualnosci/informacj ... ajlepszych

I by mi się to o wiele bardziej opłaciło.
#11398
Sama nie wiem... W sumie to wszystko działa podobnie. No, ale pewnie masz jakiś już samochód, nie lepiej byłoby zgłosić go do skupu https://kupieauta.pl/ tam dostaniesz uczciwą wycenę jego. Może wystarczyłoby więc potem dołożyć coś grosze i kupić tak za gotówkę?
#12609
W przypadku firmy leasing może faktycznie być ciekawą opcją. Bądź co bądź sama jednak nie mogę skorzystać z tego typu rozwiązania, dlatego pomyślałam o zakupie czegoś używanego, w przedziale cenowym do 20 tysięcy zł. Znalazłam np. takie ogłoszenie https://gratka.pl/motoryzacja/ford-focus-ii-polski-salon-oryginalny-lakier-bogato-wyposazony/ob/12253437 . Jak uważacie, warto się skusić na zakup? Osobiście mam bardzo dobre doświadczenia w związku z korzystaniem z Fordów:).
#13481
Anna Wolska pisze:W przypadku firmy leasing może faktycznie być ciekawą opcją. Bądź co bądź sama jednak nie mogę skorzystać z tego typu rozwiązania, dlatego pomyślałam o zakupie czegoś używanego, w przedziale cenowym do 20 tysięcy zł. Znalazłam np. takie ogłoszenie https://gratka.pl/motoryzacja/ford-focu ... b/12253437 . Jak uważacie, warto się skusić na zakup? Osobiście mam bardzo dobre doświadczenia w związku z korzystaniem z Fordów:).


Podobne oferty są na sprzedajemy.pl wystawione salonowe auta z młodych roczników lub z przystępną ceną jak u Fox Maciej Szymajda. Co do fordów? Maja literę F, ale czy to nadal obowiązuje? :)
Magazyn

Przy transporcie potrzebne będa Ci palety. Wiem te[…]

Montaż drzwi

Najczęściej przy drzwiach lubią psuć się zamki i r[…]

Sofa czy narożnik ?

Ładne sofy i narożniki można znaleźć również w ht[…]

Sprawdź w sieci różne sklepy meblowe, bo tych dzia[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>