FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Zastanawiasz się nad ogrzewaniem podłogowym? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Masz pomysł na ogrzewaną podłogę, ale nie wiesz czy się "da"? Na tym forum możesz porozmawiać na ten temat, zadawać pytana i dzielić się Twoimi spostrzeżeniami.
By kennys
#9204
Wszystko dokladnie opisuje przepisy prawa budowlanego. Pierwsza kwestia jest odpowiednie zaprojektowanie wentylacji .. w dzisiejszych czasach rezygnuje sie z grawitacyjnej na rzecz rekuperacji badz tez mechanicznej. To bardzo wazny element bo w razie jakiegos wycieku gazu badz tez spalin z kotla musi to przeciez w jakis sposob sie wydostac na zewnatrz. Jesli chodzi o gotowe rozwiazania to w wiekszosci systemow alarmowych ma czujnik tlenku węgla np. Sklep Eltrox.pl - https://www.eltrox.pl/systemy-alarmowe/ ... czadu.html ma cos takiego w swojej ofercie. Do tego mozna nawet zrobic wszystko w komunikacji poprzez wifi wiec masz 24/7 lacznosc z systemem dzieki czemu na smartfona otrzymujesz powiadomienia o ewentualnych problemach. Moim zdaniem to bardzo bezpieczne rozwiazanie na jakie warto postawic biorac pod uwage, ze chodzi o nasze zdrowie.
By stefanios
#10189
Czujnik czadu, gazu i dymu jak najbardziej powinien się w takim garażu znaleźć. Najlepiej któryś produkcji https://zamel.com/pl-PL/ to lider w produkcji takich urządzeń, mają duże doświadczenie i ciągle udoskonalają swoje produkty. Zajmują się całą szeroko pojętą automatyką budynkową i inteligentnym sterowaniem.
Nasze ogrody

Mam do Was takie inne pytanie nie od dodatkach ale[…]

Projekt domu

Jak u was było z zakupem domu czy mieszkania? Szuk[…]

Budowa domu

No, ale na pewno najpierw to trzeba znaleźć projek[…]

remont łazienki. Jaki koszt?

To od bardzo wielu kwestii zależy więc ciężko osza[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>