FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Pytania ogólne o tematyce podłóg drewnianych. Rozmowy o wyborze podłogi z naturalnego drewna, rodzajach podłóg drewnianych, parkietach i deskach podłogowych. Jeżeli rozważasz zakup posadzki z drewna lub już ją kupiłeś i masz pytania dotyczące układania to dobrze trafiłeś. Na tym forum znajdziesz odpowiedzi, ciekawe innspiracje, pytania innych użytkowników i fachowców. Zachęcamy do dyskusji.
By www.julomax.pl
#10222
Co by nie mówić, koniec końców drewno to najlepszy materiał na podłogi w domu czy mieszkaniu. Ciepłe z natury, przyjemne i piękne, Duży wybór gatunków, kolorów i możliwości wykończenia daje każdemu możliwość wyboru. Drewno podkreśla i uszlachetnia każde wnętrze. Podłoga to wizytówka naszego domu, nie kierujmy się przy wyborze materiału tylko i włącznie ceną.
By viko_vika@interia.pl
#13880
Uwielbiam drewno, które bije na łopatki wszystkie meble z płyt itd. Mam stół drewniany już wiele lat i ciągle wygląda pięknie. Jeśli się zniszczy oddam go do renowacji, czego nie można powiedzieć o drewnopodobnych meblach. Także cena za takie produkty wcale nie jest wysoka, bo jeśli będziemy o nie dbać to mogą nam posłużyć nawet do końca życia. Ładne rzeczy mają na https://woodenking.pl/ tworzą bukowe meble, które łączą ze stalą. Pięknie to razem się prezentuje. Teraz zbieram na stolik kawowy ;)
By irmin
#14964
Parkiet nie jest wbrew pozorom taki drogi. WIele osób nawet nie orientuje się w cenach i wybiera panele. A moim zdaniem dobrze jest zestawic ze soba wiele możliwości. Porządna podłoga drewniana może kosztować niewiele więcej niż panele o wysokiej klasie ścieralności.

Polecam kontakt z tą firmą:
https://drewger.com/

Jest to producent parkietów z polskiego drewna ( na przykład klasycznych parkietów wykonanych z drewna dębowego). Drewno zawsze będzie wyglądało dobrze. . Uwielbiam jego nierówną fakture Panele nie dadzą Wam takiego efektu jak na przykład na tym zdjęciu:
Obrazek
Nasze ogrody

Warto sprawdzić https://luminatione.pl/38[…]

Wyjątkowa kuchnia

Mi marzy się kuchnia w stylu rustykalnym. Remont p[…]

Magazyn

A sprawdzałeś palety plastikowe: https://www&[…]

Podłoga w kuchni

Ja mam płytki i nie zauważyłam, żeby jakoś specjal[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>