FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Zastanawiasz się nad ogrzewaniem podłogowym? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Masz pomysł na ogrzewaną podłogę, ale nie wiesz czy się "da"? Na tym forum możesz porozmawiać na ten temat, zadawać pytana i dzielić się Twoimi spostrzeżeniami.
By panalex
#6229
Dzień dobry

Chciałem się dowiedzieć czy w mieszkanie rzeszów jak w linku, da się zrobić ogrzewanie podłogowe ??

Czy do takiego ogrzewania koniecznie musi być terakota, Bo nie uśmiecha mi się ona w salonie w bloku ??

serdecznie pozdrawiam :mrgreen:
By Mikolaj
#7289
Rekuperacja to świetna spraw. Nowoczesny system, który sprawdza się właściwie w każdym budynku i pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu. A jeśli zrobi go porządna firma, jak np. http://oemsolar.pl/, to możecie mieć pewność, że instalacja będzie zrobiona profesjonalnie, i pochodzi długie lata bez żadnych awarii i innych przykrych niespodzianek.
By łuki
#9881
moim zdaniem to jest świetne rozwiązanie, ja lubię jak mi ciepło w stopy wtedy jakoś całe ciało szybciej się nagrzewa i w łazience to jest naprawdę ekstra, wychodzisz spod prysznica na ciepłe kafelki klasa !
By muszkieter
#10756
Czytam co piszecie o ogrzewaniu i wyciągam wnioski. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad ogrzewaniem solarami fotowoltaicznymi. Czytałem nawet niedawno na https://suntrack.pl/blog/fotowoltaika/czy-ogrzewanie-solarne-jest-oplacalne o opłacalności tego przedsięwzięcia. Chyba się zdecydujemy. Macie jakieś informacje o tym? Może ogrzewacie Wasz dom w ten sposób? Proszę o poradę.
#11792
Przy ogrzewaniu podłogowym można zastosować inne niż terakota pokrycie podłogi. Dobrym wyborem będą panele winylowe (np. z www.arbiton.com). winyl bardzo dobrze przewodzi ciepło, dzięki czemu ogrzewanie podłogowe jest przy takich panelach wydajne i pozwala wygenerować realne oszczędności. Co ważne, również same w sobie panele winylowe są przyjemne i ciepłe w dotyku, nawet więc jeśli w danej chwili nie używamy tzw. podłogówki, nie musimy obawiac sie lodowatej podłogi, co jest bardzo dużym minusem terakoty i gresu.
By rafon
#12874
Ja też zastanawiam się nad fotowoltaiką w swoim domu. Chciałem Was zapytać o to jak powinno się wybrać akumulator fotowoltaiczny? Słyszałem, że takie standardowe - samochodowe nie nadają się, gdyż nie pracująw trybie pracy cyklicznej.
Materac zamiast łóżka

Nie ma opcji by się wyspać dobrze na samym materac[…]

Wnętrza w stylu angielskim

Jak dla mnie styl angielski to faktycznie jest ta […]

Jak dla mnie styl angielski to faktycznie jest ta […]

Tapety w stylu angielskim

Jak dla mnie styl angielski to faktycznie jest ta […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>