FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Rysio
Styl angielski jest dla snobów, ja się bardzo często spotkałem z takim powiedzeniem. Jednak to nie to... dla mnie każdy może sobie ten styl u siebie w domu sprawić. Bez względu na to kim tak naprawdę jest. :)
By Guzik
W stylu angielskim jedni widzą coś ciekawego, a inni znowu widzą same dziwactwa. No nic dziwnego, w końcu co człowiek to inne spojrzenie. :) ale przestańcie krytykować. Każdy ma tak jak sobie wszystko zaprojektuje:)
By Karp
Moim zdaniem - co oznacza ze nie każdy musi się z nim liczyć - styl angielski to już trochę przeżytek i ja osobiście wole poszukać czego innego , nowego?
By Lutek
Rysio pisze:Styl angielski jest dla snobów, ja się bardzo często spotkałem z takim powiedzeniem. Jednak to nie to... dla mnie każdy może sobie ten styl u siebie w domu sprawić. Bez względu na to kim tak naprawdę jest. :)

Czy ja wiem czy dla snobów? Mi się jakoś styl angielski z domkiem na angielskiej wsi kojarzy ;)
By Dolores
Styl angielski jest bardzo dobrym wyborem, bo charakteryzuje się między innymi prostotą i na ryku jest multum tego i można go uzyskać w łatwy i tani sposób.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Projekt domu

Na tym etapie warto zastanowić się nad rodzajem og[…]

Magazyn

Jezeli potrzebujesz dobrych palet to popatrz sobie[…]

Drzwi wejściowe

Przy wyborze drzwi zewnętrznych należy rozważyć ni[…]