FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By ludwik332
jak już o wnętrzach i aranżacjach mowa to ja polecam zwrocic szczegolną uwage na urządzenie sypialni. Moim zdaniem wygodne łózko i odpowiedni materac to podstawa. A do materaca koniecznie potrzeba https://ochraniacz-na-materac.pl/przesc ... 0x200.html Mam takie w każdej sypialni. Polecam i to bardzo, bo są bardzo praktyczne, można je prać w wysokich temperaturach, są antyalergiczne, wykonane z 100proc. bawełny frotte i co rownie istotne to produkt krajowy.
By maksik
Mnie się osobiście ten styl nie podoba. Zdecydowanie bardzo wolę minimalizm i skandynawskie wnętrza. Ładne projekty ma Ikea, ale i na AIN Projektowanie Pani Ania ma w portfolio. Obecnie blogów wnętrzarskich jest dużo więc można szukać, może coś znajdzie się co nam się spodoba.
w moim odczuciu akurat drzwi styl angielski kojarzy się trochę z zadufanymi w sobie osobami, może dlatego, że gdziekolwiek wchodzę i go widzę to z reguły ludzie okazują się byc takimi osobami :D ale jak się komuś podoba tak to niech tam się mną nie przejmuje i robi swoje ;)
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

A może zamiast paneli warto zdecydować się na jak[…]

producent drzwi to dla mnie zawsze najtrudniejsza […]

Pol Skone drzwi

pol skone drzwi to moim zdaniem jakościowy wybór […]

Ościeżnica

drzwi wewnętrzne z ościeżnicą ceny są bardzo różne[…]