FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum o dekoracjach ścian. Znajdziecie tutaj dyskusje o boazerii (lakierowanej, MDF, drewnianej, wszelakiej), drewnianych wykończeniach ścian, panelach ściennych i innego rodzaju wykończeniach ścian. Zadawaj pytania, inspiruj siebie oraz innych, dziel się przemyśleniami i dobrymi radami.
By Kassini
Kocham taśmy LED! można z nimi zdziałać naprawdę mega cuda jeśli chodzi o wnętrza <3
Awatar użytkownika
By Marcin
Wszystko zależy od potrzeb jeżeli chodzi o Taśmy Led
Na rynku polskim znajdziecie dużo rodzai Taśm teraz możemy je podzielić na dwie grupy Tasmy Led Profesjonalne i tzw. tanie taśmy chińskie . Do wyboru do koloru macie różne taśmy. Począwszy od RGB czyli tych zmieniających kolor po taśmy jednokolorowe. Szukałem różnych dostawców tych taśm znalazłem jeden sklep który ma taśmy profesjonalne i te tanie chińskiehttps://www.smd-led.pl/tasmy_led_smd_5050.php
Proponuje zadzwonić do nich mają tez fajne profile do taśm Led można z nich porobić naprawdę fajne lampy sam już wykonałem ich kilka naprawdę podoba się mim znajomym.
By Kassini
O mamo z tych taśm to naprawdę cuda można wyczyniać, taki prosty patent a jaki efektowny mega <3
By mon8a
Ja mam w ten sposób podświetlonych kilka rzeczy i nie dość, że ładnie to wygląda - o ile oczywiście estetycznie ukryjemy te LEDy, to jeszcze jest praktyczne, bo nie trzeba zapalać dużego światła. Wbrew pozorom takie listwy LEDowe dają całkiem sporo światła, które nie męczy oczu (no chyba, że nie używamy innych źródeł światła, wtedy nawet to może działać niekorzystnie)
Awatar użytkownika
By Marcin
Ja zajmuje się montażem taśm LED i właśnie bardzo często moi klienci decydują się, żeby kleić paski bezpośrednio do drewnianych schodów. To głupota. Takie Ledy często nie wytrzymują nawet pół roku. Jeśli już zdecydujemy się na taśmy LED nawet te najtańsze to trzeba montować je w profilach aluminiowych. U mnie najczęściej wykorzystujemy taką listwę https://www.smd-led.pl/profil-led-wpuszczany-typ-b
By Madde
To racja, my niestety też przykleiliśmy taśmę bezpośrednio do drewna, i zbyt długo nam nie posłużyła...
Kuchnia panele czy płytki ?

Najlepszym dostawcą wyjątkowej jakości płytek i ka[…]

Drzwi wejściowe

Najważniejsze, żeby drzwi były solidne. Żeby ochro[…]

Każde estetycznie urządzone wnętrze jest piękne. T[…]

Ogród zimą

No, tak. Także w sumie nie można powiedzieć, że ta[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>