FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Zastanawiasz się nad ogrzewaniem podłogowym? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Masz pomysł na ogrzewaną podłogę, ale nie wiesz czy się "da"? Na tym forum możesz porozmawiać na ten temat, zadawać pytana i dzielić się Twoimi spostrzeżeniami.
#5799
Mam pytanie, bo chcę zastosować panele pod ogrzewanie podłogwe. Na co zwrócić uwagę, patrząc na temat tak "od spodu", bo normalnie wiadomo - klasa ścieralności, warstwy ochronne. A pod kątem umieszczenia ich na ogrzewaniu podłogowym?
#9715
Z ogrzewaniem podłogowym bardzo dobrze współpracują panele winylowe (panele LVT) np. Arbiton. Można wybrać wariant imitujący drewno bądź kamień. Ich dużym plusem jest naturalny szlachetny wygląd i wodoodporna powłoka. winyl bardzo dobrze przewodzi ciepło, dzięki czemu korzystanie z podłogówki jest ekonomiczne i pozwala na wygenerowanie realnych oszczędności.
#10313
Z tego co wiem, takie panele z przeznaczeniem na ogrzewanie podłogowe są dosyć drogie. Może więc lepiej pomyśleć o deskach? Drewno jest ponadczasowe, a odpowiednio pielęgnowane przetrwa wiele, wiele lat. Jestem w temacie, bo sama szukam materiału do domu i też będę miała podłogówkę. Póki co najbardziej skłaniam się ku takim deskom: https://dlh.pl/podloga-2-warstwowa-cham ... l?___SID=S. Ze względu na warstwową budowę można stosować je na ogrzewaniu podłogowym. Zerknij na stronę producenta, bo ma całkiem spory wybór.

Wiem, że na pewno najlepiej jest brać AC4 o grubo[…]

Mam właśnie listwy poliuretanowe podświetlone LEDa[…]

Mam u siebie listwy gzymsowe z NMC i jestem z nich[…]

Ja raz jak z mężem kupiłam to mimo iż panele były […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>