Listwy do zabudowy karnisza

Oglądasz 15 wpisów - 76 z 90 (wszystkich: 105)
  • Autor
    Wpisy
  • #76939

    listwa maskująca karnisz to bardzo dobry zabieg by poprawić estetykę w pomieszczeniu :

    #76940
    koshi
    Członek

    Szukam rozwiązania dla takiej listwy ale do domu w stylu rustykalnym czyli drewno na dole pod sufitem i ten nieszczęsny karnisz. Co z nim zrobić? Kupić taki zwykły drewniany czy jednak szynę plus maskownicę drewnianą? Czy to ma sens.

    #76941
    Anitas04
    Członek

    A czy ktoś jeszcze ma takie tradycyjne, karnisze, drewniane https://homewood.com.pl/pl/c/KARNISZE-STANDARD/19 ?
    Mi się takie bardzo podobają, ale teraz wszyscy kupują takie nowoczesne, 3d, świecące itd
    Mam parkiet w domu, meble drewniane, więc takie karnisze będą jak znalazł.

    #76942

    @Karp napisał:

    Zabudowa karnisza wygląda świetnie. Bardzo zmienia cały wygląd pokoju. )

    to prawda, jestem tego samego zdania :) ukryty karnisz robi niezłą robotę :P

    #76943

    tutaj warto kupić coś lepszego bo zabudowa karnisza to nie przelewki :)

    #76944
    potwisn
    Członek

    zabudowa karnisza jest naprawdę świetną sprawą, bardzo poprawia estetykę pokoju :)

    #76945
    jadwiga
    Członek

    listwa maskująca karnisz jest z reguły najlepszym rozwiązaniem

    #76946

    Ukryty karnisz mam w swoim mieszkaniu i bardzo ładnie się maskuje i ogólnie jestem bardzo zadowolony :)

    #76947

    zabudowa karnisza to bardzo dobra decyzja, mówię to każdemu kiedy mnie się o to pyta

    #76948

    Ja to lubię bardzo stosować w domu jak remontuje, bo dom wygląda zupełnie inaczej – lepiej :D :D

    #76949

    To bardzo ładnie wygląda, jak jest zabudowa, też się zdecydowałem i jestem zadowolony

    #76950

    Bardzo łądnie się to prezentuje u mnie :)

    #76951
    kozmate
    Członek

    Jak dla mnie to listwy do zabudowy karnisza są jak najbardziej potrzebne w czasach, kiedy mieszkania są tak stylizowane, to właśnie one gwarantują, że będzie ładnie w domu

    #76952
    makanda
    Członek

    listwa maskująca karnisz mogę polecić jak najbardziej :) zdecydowanie ładniej jest w pokoju :)

    #76953
    rafon
    Uczestnik

    Ukryty karnisz jest bardzo dobrym wyborem między innymi ze wzgledu na elegancję pomieszczenia

Oglądasz 15 wpisów - 76 z 90 (wszystkich: 105)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.